Solo cajas y una TV. No muebles (Nr 6114330)

Solo cajas y una TV. No muebles

Waga w kg (łączna):

200

Typ usługi:

Tylko transport

Typ:

mieszkanie/apartament

Liczba pomieszczeń:

2

Z którego piętra będą znoszone rzeczy?:

3

Dystans: 2820.00 km

Adres i termin nadania

Hiszpania, Comunidad De Madrid, Madryt

Od 17 sie 2020 do 1 wrz 2020

Adres i termin dostawy

Polska, Małopolskie, Kraków

Termin elastyczny


Przeprowadzki

            Przeprowadzka jest pozornie złożonym oraz czasochłonnym procesem, ale kiedy poprawnie ją zaplanujemy, powinna przebiec bez dużych kłopotów.

            Na początek należy przeprowadzić selekcję posiadanych przedmiotów. Jak czegoś od wielu lat nie używamy lub kiedy jest niesprawne, lepiej to oddać komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż wozić z lokalizacji do lokalizacji. Do wkładania różnych mebli nadadzą się mocne pudła, które można zakupić lub podpytać o nie w pobliskim sklepie, który z reguły wyrzuciłby je na śmieci. Uzupełniająco oprócz pudeł, można wziąć worki na śmieci. Miejmy na uwadze, aby równo porozkładać ciężar, na przykład rozdzielić segregatory na parę pudeł, aby bezproblemowo było je dźwigać. Opisanie każdego pudła uprości przy rozpakowywaniu mebli i urządzaniu się w nowym lokalu. Wielkogabarytowe meble należy rozmontować, aby przeciwdziałać zniszczeniom, co uprości pracę przewoźnikowi. Kiedy posiadamy surowce izolujące, przykładowo jak folię bąbelkową, spróbujmy poosłaniać bardziej wrażliwe meble, a gdy nie posiadamy folii, wówczas możemy użyć pledy, pościel i zakleić typową taśmę klejącą. Tymczasem mniejsze meble owińmy w ubrania czy ręczniki nim umieścimy w pudełku.

            Zamawiając przewóz należy powiedzieć firmie przeprowadzkowej o takich detalach, jak piętro załadunku i wyładunku, obecność windy, ewentualne trudności w dojeździe pod lokal. Dodatkowo należy powiedzieć, jeżeli pojawiają się specjalne zasady odnoszące się do konkretnych mebli.

            Najlepsze ceny przeprowadzek można uzyskać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, gdzie wiele specjalistycznych przewoźników świadczy swoje usługi w tematyce transportu, z dodatkową opcją załadunku lub wyładunku i zabezpieczenie twojego majątku.