(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Pełna ciężarówka Dodano: 2017-11-21 11:35

solówka 7m

(Nr 2169192)
solówka 7m

Długość [m]:

7

Szerokość [m]:

2.5

Wysokość [m]:

2.5

Waga w kg (łączna):

2000.00

Typ usługi:

Tylko transport

Czy ładunek jest na paletach?:

Nie

Czy ładunek jest zapakowany?:

Nie

Opakowanie ładunku:

el.went.luzem - rury odcinki 3mb

Budżet zlecenia [zł]:

600

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 330.00 km

Full truck load

     Przewóz towaru zamawiany na pełen pojazd ciężarowy, przyciąga zwłaszcza firmy. Jednak zdarza się, że z transportu - pełna ciężarówka korzystają osoby prywatne, które aktualnie przeprowadzają się. Wypada przed zleceniem takiego transportu pouzgadniać kilka istotnych tematów.

     Pierwsza sprawa, to ustalamy formę załadunku jak i wyładunku produktu. Gdy znajduje się na paletach, wtedy nasuwa się pytanie czy jesteśmy w posiadaniu sprzętu takiego jak wózki widłowe, które podołają unieść jego wagę zarówno w lokalizacji załadunku oraz w miejscu rozładunku. W wypadku małych przedmiotów czy też towarów sypkich, wypadałoby sprecyzować, czy potrzebna jest górna osłona i czy do przewozu może być otwarta naczepa. Jeśli zamierzamy przewieźć owoce i warzywa, towary spożywcze, wtedy może okazać się potrzebne użycie pojazdu-chłodni. Miejmy również na uwadze, że przewóz produktów łatwopalnych i szkodliwych nakazuje posiadanie stosownych świadectw, w dodatku w transporcie po za granice kraju, przy przekroczeniu określonej wagi towaru, w niektórych państwach powinno się liczyć z dodatkowymi odpłatnościami.

     Po dookreśleniu swoich kryteriów, bezproblemowo można znaleźć firmę transportową na giełdzie transportowej, takiej jak portal Clicktrans. Dlatego że, oferty na niej publikowane, docierają do bardzo dużej ilości różnych firm, które posiadają potrzebną gamę samochodów dopasowanych do transportu różnorodnych ładunków, zaś duża konkurencja pozwala otrzymanie niskich cen.

Adres i termin nadania

Grudziądz, 86-302, Polska

22 lis 2017

Adres i termin dostawy

Szczecin, Polska

23 lis 2017