Some plants, one sofa bed and one TV + 10 boxes (Nr 6122845)

Some plants, one sofa bed and one TV + 10 boxes

Waga w kg (łączna):

500

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Dystans: 2194.00 km

Adres i termin nadania

Norwegia, Sør-Trøndelag, Trondheim

Od 1 lip 2020 do 3 lip 2020

Adres i termin dostawy

Francja, Île-De-France, Paryż

Od 1 lip 2020 do 10 lip 2020


Przeprowadzki

            Przeprowadzka jest pozornie złożonym oraz czasochłonnym procesem, mimo to, gdy optymalnie ją zaplanujemy, powinna przebiec bez większych kłopotów.

            W pierwszym etapie należy zrobić selekcję posiadanych mebli. Jeżeli czegoś od kilku lat nie stosujemy lub jak jest niesprawne, lepiej to podarować komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż przetransportować z lokalizacji do lokalizacji. Do pakowania wszystkich mebli nadadzą się mocne pudła, które należy zakupić lub zapytać o nie w najbliższym markecie, który na ogół przeznaczyłby je do kosza. Uzupełniająco oprócz kartonów, warto zastosować worki na śmieci. Nie zapomnijmy, aby równo rozłożyć ciężar, np. rozdzielić segregatory na kilka pudeł, aby bezproblemowo było je dźwigać. Opisanie każdego pakunku pomoże przy wypakowywaniu przedmiotów i aranżowaniu się w nowym domu. Spore meble należy rozmontować, aby przeciwdziałać uszkodzeniom, co uprości pracę przewoźnikowi. Jeśli mamy materiały zabezpieczające, np. jak folię bąbelkową, możemy owinąć bardziej wrażliwe przedmioty, a gdy nie posiadamy folii, wówczas warto wykorzystać pledy, pościel i obkleić standardową taśmę samoprzylepną. Tymczasem niewielkie meble owińmy w ubrania lub ręczniki nim rozmieścimy w paczce.

            Zlecając transport należy powiedzieć przewoźnikowi o takich szczegółach, jak kondygnacja załadunku i wyładunku, występowanie windy, czy też przeszkody w dojeździe pod budynek. Dodatkowo warto poinformować, jeśli pojawiają się specjalne kryteria dotyczące jakiś mebli.

            Najlepsze ceny transportu można uzyskać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, gdzie dużo specjalistycznych przewoźników świadczy swoje usługi w dziedzinie transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też rozładunku oraz osłanianie waszego mienia.