(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Niepełna ciężarówka Dodano: 2018-02-21 11:40

somier + colchon 90cm, sillas de playa, 3 bolsones de ropa (Nr 2400528)

somier + colchon 90cm, sillas de playa, 3 bolsones de ropa

Długość [m]:

1.90

Szerokość [m]:

2

Wysokość [m]:

3

Waga w kg (łączna):

80.00

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Czy ładunek jest na paletach?:

Nie

Czy ładunek jest zapakowany?:

Tak

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 462.00 km

Transport niepełną ciężarówką

Transport niepełną ciężarówką

Przewóz niepełną ciężarówką tzw. „Less Than Truckload” to zajęcie części powierzchni ładunkowej samochodu ciężarowego. Gdy posiadamy do przewiezienia mniejszy ładunek, który nie potrzebuje wykorzystania pełnego samochodu ciężarowego lub który nie wymaga skorzystania z dużej powierzchni, wtedy wybranie takiego rodzaju kategorii jak: niepełna ciężarówka jest prawidłowe. 


Do ciężarówek stosowanych w przewozie LTL zalicza się auta, których waga jest większy niż 3,5 t. oraz inne pojazdy spełniające wymogi ustanowione przez nasz kraj. Do transportu LTL wykorzystuje się pokaźne kontenery meblowe, samochody ciężarowe BDF, ciężarówki skrzyniowe oraz ciężarówki tzw. kontenery, ciężarówki gatunek: firanka i furgon. Rodzaj ciężarówki powinien być dopasowany do przewiezienia naszych paczek, które zadeklarowaliśmy w wybranej przez nas kategorii.

W oszacowaniu ceny transportu ładunku w ramach LTL, ważne są tego ładunku parametry – ciężar i gabaryty. Trzeba także dołączyć informację o tym, czy przedmioty znajdują się na paletach i czy zostały zapakowane. Jeżeli tak, trzeba opisać paczkę. Istotna jest również informacja na temat usługi – czy zalicza się do niej tylko przewóz, czy również załadunek oraz rozładunek. Ważnym elementem może być także czas wykonania usługi.

Ładunki przewożone w obszarze LTL to często palety, paczki, meble, a nawet fragmenty elektrowni wiatrowej.

W przypadku, jeśli przewóz niepełną ciężarówką nie wystarczy aby przetransportować nasz ładunek, opłaca się skorzystać z alternatywy – z przewozu pełną ciężarówką FTL („Full Truck Load”), innymi słowy nazywanego transportem całonaczepowym.

Adres i termin nadania

Madryt, Hiszpania

21 lut 2018

Adres i termin dostawy

Benidorm, Hiszpania

22 lut 2018