(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)
Samochody Dodano: 2016-11-10 20:51

Southampton UK do jastrzebia zdroju pl

(Nr 1374782)

Marka i model:

volvo v50

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 1692.30 km

Informacje dodatkowe:

Potrzebuje przetransportowac auto z Southampton do jastrzebia zdroju.

Oferty od Przewoźników (0)

2000 zł

ID firmy: 64438
oferta wybrana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

11-11-2016, 11:29

Załadunek możliwy w terminach:

2016-11-16

Dostawa:

Następny dzień

Sposób transportu:

laweta

Oferta ważna do:

2016-11-16, 23:59

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 2000 zł

Wiadomości: (1)

Jaroslaw G. (Przewoźnik)
11-11-2016, 11:30
WITAM. Oferuję transport pomoc drogowa + laweta ,bezpośrednio bez żadnych przeładunków.Od drzwi do drzwi. Samochody transportowane przez nas nie mają uszkodzeń typu : uszkodzeń od wózków widłowych oraz plandek. zapraszam.Posiadamy polisę przewoźnika OCP na 1000000 Eur
Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport samochodu

    Zapotrzebowanie transportu pojazdu uwidacznia się nierzadko, gdy kupujemy nowy pojazd czy też sprowadzamy go od wcześniejszego właściciela, na przykład z Francji. Decydujący koszt i zorganizowanie transportu zależą od czynników takich jak: stan pojazdu, jego waga i wymiary oraz odległość do przejechania.

Jak najpewniej i najtaniej transportować pojazd?

    Jednym z najczęstszych rozwiązań jest wystawienie nieodpłatnego zlecenia o przewiezie auta na giełdzie transportowej Clicktrans.pl, a już w parę minut otrzymamy propozycje od firm transportowych, które ukierunkowują się w przewozie pojazdów. W trakcie wyboru firmy transportowej należy przekonać się, czy posiada stosowną polisę, która obejmuje ubezpieczenie w przypadku zniszczenia pojazdu.

Metody przewożenia auta

    Do transportu samochodu służą autotransportery – lawety czyli (pojazd z platformą załadunkową lub otwartą naczepą), lohra (duża laweta) lub zestaw (samochód oraz przyczepa). Podstawowe znaczenie ma umiejętne przymocowanie samochodu – koła pojazdu powinny być przypięte czteroma pasami trzymającymi w taki sposób, żeby samochód nie zmieniał umiejscowienia w trakcie transportu. Należy nie zapominać także, że właściwa waga przyczepy nie może przewyższać rzeczywistej masy wozu holowanego.

Procedury

    Żeby samodzielnie przewozić pojazd osobowy potrzebne jest prawo jazdy kategorii B, w przypadku jak waga całkowita nie jest większa niż 3,5 t. W przypadku kiedy DMC przekracza 3,5 t., najczęściej potrzebne jest prawo jazdy w kategorii B E. Kiedy zamawiamy transport w firmie na terenie Unii Europejskiej, zwykle konieczny będzie CRM (list przewozowy) i dokument zamówienia, jaki uprawnia przedsiębiorstwo do odbioru samochodu.

Adres i termin nadania

Wielka Brytania, Southampton, United Kingdom, SO19 7LH, magnolia road, 12

Od 11 lis 2016 do 18 lis 2016

Adres i termin dostawy

Polska, Śląskie, Jastrzębie-Zdrój, 44-337, wschodnia, 23

Termin elastyczny