(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2017-12-30 12:42

Soy Francisco me dedico al tema de coches de importación de fuera de España

(Nr 2248005)
Soy Francisco me dedico al tema de coches de importación de fuera de España

Marka i model:

Mercedes vito

Waga w kg (łączna):

2000.00

Budżet zlecenia [€]:

600

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 3736.00 km

Transport samochodu

    Zlecenie przewozu pojazdu pojawia się najczęściej, gdy zakupujemy nowy samochód lub sprowadzamy go od wcześniejszego posiadacza, np. z UK. Ostateczny koszt i przygotowanie przewozu uzależnione są od elementów takich jak: stan pojazdu, jego waga i wielkość oraz odległość do przejechania.

Jak najpewniej i najoszczędniej przewieść pojazd?

    Jednym z najbardziej opłacalnych rozwiązań jest wystawienie nieodpłatnego ogłoszenia o przewiezie samochodu na aukcji transportowej Clicktrans.pl, a już za moment dostaniemy oferty od firm transportowych, które specjalizują się w przewozie wozów. W trakcie wyboru przewoźnika należy utwierdzić się, czy posiada wymaganą polisę, która obejmuje ubezpieczenie w sytuacji uszkodzenia samochodu.

Sposoby przewożenia samochodu

    Do transportu wozu pomagają autotransportery – lawety czyli (ciężarówka z platformą załadunkową lub otwartą naczepą), lohra (duża laweta) lub zestaw (pojazd oraz przyczepa). Kluczowe znaczenie ma umiejętne przymocowanie auta – koła samochodu powinny być przypięte 4 pasami mocującymi tak, aby pojazd nie zmieniał miejsca podczas przewozu. Trzeba nie zapominać także, iż właściwa waga naczepy nie powinna przekraczać właściwej masy auta holowanego.

Procedury

    Żeby samodzielnie przewozić pojazd osobowy należy posiadać prawo jazdy kategorii B, w przypadku kiedy waga całkowita nie jest większa niż 3,5 t. W momencie kiedy DMC przekracza 3,5 tony, najczęściej potrzebne jest prawo jazdy w kategorii B E. Jak zamawiamy transport w firmie w obszarze UE, zazwyczaj wymagany będzie CRM (list przewozowy) i świadectwo zlecenia, który uprawnia przewoźnika do odbioru pojazdu.

Adres i termin nadania

Strzelce, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Moguer, 21800, Hiszpania

Termin elastyczny