(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Meble Dodano: 2017-06-28 22:27

Spakowana Szafa o wymiarach 200x180x62

(Nr 1878518)
Spakowana Szafa o wymiarach 200x180x62

Dystans: 315.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

350 zł

ID firmy: 81112
oferta wycofana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

29-06-2017, 08:50

Załadunek możliwy w terminach:

2017-06-30

Dostawa:

Następny dzień

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Zaladunek jutro rozladunek rowniez jutro wieczor / w nocy

Cena (zawiera VAT): 350 zł

Wiadomości: (1)

Grzegorz S. (Przewoźnik)
29-06-2017, 08:50
Zaladunek jutro rozladunek rowniez jutro wieczor / w nocy POTRZEBNA POMOC W ZALADUNKU/ROZLADUNKU
Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport mebli

    Gdy obmyślamy transport kilku większych przedmiotów takich jak szafy, łóżka, czy to przez zmianę miejsca zamieszkania, czy też przez zmianę umeblowania domu, warto zwrócić uwagę na parę kwestii, ponieważ pomyłki na etapie załatwiania przewozu mogą kosztować nas bardzo wiele nerwów i zasobów finansowych. Kłopoty mogą rozpocząć się od zarysowań, na które będziemy zmuszeni patrzeć w naszym dopiero co umeblowanym salonie przez późniejszych kilka lat, aż do kolejnej wymiany mebli, bądź do totalnego uszkodzenia oraz konieczności zakupu nowego sprzętu.

    Na początek, jeżeli transportujemy nienowe meble, należy naturalnie je opróżnić z zawartości oraz oczyścić, np. mokrą gąbką. Następnie warto rozważyć, czy transportowany mebel rozmontować, czy też zostawić w całości. W przypadku wieloletnich mebli rozmontowywanie ich, może być to niepewne, albowiem części bywają trudne do ponownego skręcenia, a mebel jak np. stół może utracić swój nienaruszony kształt lub stabilność. Jednak przy naprawdę wielkich rzeczach, takich jak na przykład szafa, wypadałoby wziąć pod uwagę wielkość drzwi wewnętrznych oraz drzwi windy, ponieważ nimi będzie trzeba je przenieść. Jak już zapadnie decyzja o transporcie, pakunki trzeba później odpowiednio ochronić. Do tego przydatne są stare koce, pościele, kartony, folie stretch czy ubrania, którymi owijamy sprzęt, zwracając szczególną czujność na newralgiczne punkty, którymi są narożniki mebli, ponieważ mają skłonność do niszczenia i ścierania. Wyjątkowo istotne jest, żeby zwracać swoje zainteresowanie na szklane części, na przykład szklane drzwiczki. Aby zapanować nad poruszaniem się mebli i utrzymanie ich w jednym miejscu, należy zastosować taśmę klejącą, a także folię stretch, która po kilkukrotnym owinięciu mebla doskonale utrzymuje wszystko w miejscu. Żeby wyszukać solidną firmę przewozową, warto skorzystać z giełdy przewozowej Clicktrans.pl, dzięki której po wystawieniu darmowego ogłoszenia, uzyskamy wiele ciekawych propozycji przewozu od zweryfikowanych firm transportowych. Żeby jak najefektywniej i jak najszybciej przygotować usługę przewozową, należy w ogłoszeniu dokładnie opisać wszystkie gabaryty zebranych do transportu rzeczy, a również opisać ich wagę i trasę, którą mają przemierzyć – często od tych istotnych wiadomości zależy cena transportu.

Adres i termin nadania

Terespol, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Połaniec, Polska

Termin elastyczny