(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Spakowanie wszystkiego i przewiezienia do magazynu rzeczy i mebli z 2 pokojowego mieszkania (Nr 5400074)

Waga w kg (łączna):

1000

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Typ:

mieszkanie/apartament

Liczba pomieszczeń:

4

Dystans: 390.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Pomorskie, Gdynia

Od 12 lis 2019 do 14 lis 2019

Adres i termin dostawy

Polska, Mazowieckie, Sulejówek

Od 12 lis 2019 do 15 lis 2019


Przeprowadzki

            Wyprowadzka jest pozornie złożonym oraz pracochłonnym procesem, ale kiedy należycie ją zaplanujemy, powinna przejść bez większych trudności.

            W pierwszym etapie należy zrobić selekcję posiadanych przedmiotów. Kiedy czegoś od kilku lat nie używamy lub gdy jest niedziałające, lepiej to zanieść komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż przewozić z lokalizacji do lokalizacji. Do pakowania różnych rzeczy przydadzą się solidne pudła, które warto zakupić lub podpytać o nie w najbliższym sklepie, który z reguły przeznaczyłby je do kosza. Dodatkowo oprócz pudeł, można wykorzystać worki na śmieci. Pamiętajmy, aby równo rozłożyć ciężar, na przykład porozdzielać talerze na parę kartonów, żeby nietrudno było je przetransportować. Opisanie każdego kartonu uprości przy otwieraniu rzeczy i aranżowaniu się w nowym miejscu. Spore meble warto rozkręcić, aby zapobiec uszkodzeniom, co uprości pracę firmie transportowej. Kiedy mamy materiały zabezpieczające, takie jak folię bąbelkową, możemy opakować bardziej kruche meble, a jeżeli nie posiadamy folii, wówczas warto zastosować koce, prześcieradła i zakleić normalną taśmę samoprzylepną. Tymczasem drobne rzeczy owińmy w papier lub ręczniki nim umieścimy w paczce.

            Zamawiając transport należy powiedzieć przewoźnikowi o takich detalach, jak kondygnacja załadunku i rozładunku, obecność windy, ewentualne trudności w podjeździe pod dom. Koniecznie należy powiedzieć, jeżeli pojawiają się wyjątkowe wymagania odnoszące się do jakiś mebli.

            Najkorzystniejsze stawki przeprowadzek można otrzymać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, gdzie dużo specjalistycznych firm transportowych oferuje swoje usługi w dziedzinie transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też wyładunku oraz zabezpieczenie waszego mienia.