(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Przeprowadzki Dodano: 2016-11-30 17:16

Spod Gory Kalwarii pod Otwock

(Nr 1478462)
Spod Gory Kalwarii pod Otwock

Dystans: 18.80 km

Informacje dodatkowe:

BARDZO WAZNE ABY SAMOCHOD MIAL WINDE BO SĄ 2 PAKUNKI NA PALECIE (dwie figurki z marmuru). Oprocz tego meble i inne rzeczy typowe w domu. Transport musi sie odbyc tylko 1 grudnia 2016

Oferty od Przewoźników (0)

900 zł

nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

30-11-2016, 22:04

Załadunek możliwy w terminach:

2016-12-01

Czas transportu (dni):

1

Sposób transportu:

samochód osobowy

Opis oferty:

Witam, Kompleksowa usługa, auto 19 m3 z windą oraz dwuosobową doświadczoną załogą do noszenia. Ubezpieczenie do 500 000 zł

Cena (zawiera VAT): 900 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Przeprowadzki

     Wyprowadzka jest pozornie nieprostym i pracochłonnym procesem, jednak gdy optymalnie ją obmyślimy, powinna przebiec bez dużych problemów.

     Na początek warto zrobić selekcję posiadanych rzeczy. Jeśli czegoś od wielu lat nie używamy lub jeśli jest niedziałające, lepiej to zanieść komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż wozić z lokalizacji do lokalizacji. Do pakowania wszystkich rzeczy przydadzą się mocne pudła, które należy kupić lub zapytać o nie w najbliższym sklepie, który z reguły wyrzuciłby je do kosza. Dodatkowo oprócz kartonów, można wziąć worki na śmieci. Nie zapomnijmy, aby równomiernie rozłożyć ciężar, np. rozdzielić naczynia na kilka pakunków, żeby nietrudno było je przenieść. Opisanie każdego pakunku ułatwi przy otwieraniu rzeczy i meblowaniu się w nowym mieszkaniu. Większe meble należy rozkręcić, żeby zapobiec uszkodzeniom, co ułatwi pracę firmie transportowej. Gdy mamy surowce izolujące, np. jak folię bąbelkową, spróbujmy opakować bardziej kruche przedmioty, a jeżeli nie mamy folii, wówczas możemy wziąć koce, prześcieradła i zakleić standardową taśmę klejącą. Podczas gdy niewielkie meble zawińmy w papier lub ręczniki nim umiejscowimy w pudle.

     Zamawiając transport warto poinformować firmę transportową o takich szczegółach, jak piętro załadunku i wyładunku, występowanie windy, ewentualne przeszkody w podjeździe pod lokal. Koniecznie należy poinformować, jeśli występują specjalne wymagania dotyczące jakiś mebli.

     Najkorzystniejsze stawki przeprowadzek można uzyskać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, w której wiele specjalistycznych firm transportowych oferuje swoje usługi w tematyce transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też wyładunku oraz chronienie waszego dobytku.

Adres i termin nadania

Polska, Mazowieckie, Dziecinów niedaleko Góry Kalawarii

1 gru 2016

Adres i termin dostawy

Polska, Mazowieckie, Otwock

1 gru 2016