(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2017-07-24 17:36

Sprinter ze skrzynią

(Nr 1920205)
Sprinter ze skrzynią

Marka i model:

Sprinter 316CDI,

Waga w kg:

3000.00

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Dystans: 1161.00 km

Informacje dodatkowe:

Sprinter 316CDI, otwarta skrzynia o długości 4,3 metra, na skrzyni są zamontowane 2 dodtkowe skrzynie, takie same jak na Sprinterze, z tego skrzynie wystają za tylną burtę oryginalnejh zabudowy

Oferty od Przewoźników (0)

3000 zł

nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

26-07-2017, 10:04

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-07-26 do 2017-08-06

Czas transportu (dni):

2

Sposób transportu:

laweta

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 3000 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport samochodu

    Zapotrzebowanie transportu samochodu uwidacznia się często, jak kupujemy nowy pojazd czy też sprowadzamy go od wcześniejszego posiadacza, przykładowo z UK. Decydujący koszt i zorganizowanie przewozu uzależnione są od czynników takich jak: stan pojazdu, jego ciężar i wielkość oraz odległość do przejechania.

Jak najpewniej i najtaniej transportować samochód?

    Jednym z najbardziej opłacalnych rozwiązań jest wystawienie nieodpłatnego ogłoszenia o przewiezie wozu na giełdzie transportowej Clicktrans.pl, a już po kilku minutach dostaniemy oferty od przewoźników, którzy ukierunkowują się w przewozie aut. Przed wyborem przedsiębiorstwa transportowego warto przekonać się, czy posiada odpowiednią polisę, która zawiera ubezpieczenie w przypadku uszkodzenia pojazdu.

Metody transportu samochodu

    Do transportu pojazdu pomagają autotransportery – lawety czyli (pojazd z platformą załadunkową lub otwartą przyczepą), lohra (większa laweta) lub zestaw (pojazd i naczepa). Zasadnicze znaczenie ma profesjonalne przymocowanie auta – koła samochodu powinny być przypięte czteroma pasami mocującymi tak, żeby pojazd nie zmieniał umiejscowienia w trakcie transportu. Powinno się pamiętać także, że faktyczna waga naczepy nie może przewyższać rzeczywistej masy wozu ciągnącego.

Formalności

    Żeby samodzielnie transportować pojazd osobowy wystarczy prawo jazdy kategorii B, w przypadku jeśli masa całkowita nie jest większa niż 3,5 t. W przypadku jeżeli DMC jest większa niż 3,5 tony, najczęściej wymagane jest prawo jazdy w kategorii B E. Jeżeli zamawiamy transport w firmie na terenie UE, najczęściej konieczny będzie CRM (list przewozowy) i świadectwo zamówienia, który uprawnia przewoźnika do odbioru samochodu.

Adres i termin nadania

Dopiewo, Polska

Od 31 lip 2017 do 1 sie 2017

Adres i termin dostawy

Parnawa, Pärnu linn, Estonia

Termin elastyczny