(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

sprzęt elektroniczny - play station 4 (Nr 6621846)

Długość [m]:

0.5

Szerokość [m]:

0.5

Wysokość [m]:

0.1

Waga w kg (łączna):

2

Liczba sztuk:

1

Typ usługi:

Tylko transport

Czy ładunek jest zapakowany?:

Tak

Dystans: 2147.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Kujawsko-Pomorskie, Osiek Nad Wisłą

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Wielka Brytania, Edinburgh, Gb Tailoring

Termin elastyczny


Transport sprzętu RTV

Sprzęt RTV to między innymi telewizory oraz radioodbiorniki, nagrywarki DVD, telefony komórkowe, urządzenia stereofoniczne, nagrywarki CD, wieże audio i mp4 oraz wszelkie sprzęty elektroniczne, które głównie wykorzystuje się na terenie mieszkania.

Zapakowanie urządzenia RTV

Odporność kartonu powinno się dobrać do wielkości oraz wagi sprzętu. Najlepiej wykorzystać oryginalne opakowanie sprzętu, które zamierzamy przetransportować. W sytuacji, jeśli już pozbyliśmy się oryginalnego kartonu, postarajmy się, aby zmniejszyć pustą lukę oraz ustrzec się przed przesuwaniem urządzenia w kartonie zastępczym. Wolną przestrzeń należy powypełniać gazetami, folią bąbelkową albo gąbką. Przed spakowaniem sprzętu RTV można zawinąć go folią bąbelkową, żeby uniknąć zarysowania. W przypadku niewielkich elementów, sprzęt osłania się używając styropian. W przypadku sprzętów elektronicznych o dużych gabarytach, powinno się pamiętać, aby rozczepić lub wyjąć drobniejsze części, przykładowo antenę lub kable. Duże sprzęty umieszczane są na paletach, a później owija folią bąbelkową w taki sposób, żeby nie przemieszczały się lub nie wystawały na zewnątrz palety.

Cena przewozu urządzenia elektronicznego

Koszt transportu sprzętu RTV uwarunkowany jest zazwyczaj od trasy przesyłki oraz jej rozmiarów – obszerności, wysokości i wagi urządzenia. Kluczową sprawą jest również fakt, czy posiadamy oryginalne opakowanie sprzętu elektronicznego, czy też nie. Kiedy urządzenie wymaga odpowiedniego opakowania oraz osłony ze strony przewoźnika, wtedy wpłynie to także na końcowy koszt transportu.