(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Sprzęt laboratoryjny (Nr 7211307)

Długość [m]:

1.65

Szerokość [m]:

1.2

Wysokość [m]:

2.05

Waga w kg (łączna):

500

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Budżet zlecenia [zł]:

1500

Dystans: 1620.00 km

Adres i termin nadania

Włochy, Lombardia, Monza

Od 14 sty 2021 do 20 sty 2021

Adres i termin dostawy

Polska, Warmińsko-Mazurskie, Olsztyn

Od 15 sty 2021 do 22 sty 2021


Transport maszyn i sprzętu

Przewóz urządzeń lub sprzętu wymaga praktyki ze strony przewoźnika, który musi należycie zabezpieczyć urządzenie, aby ustrzec się różnego rodzaju awarii, otarć jak także wgnieceń. Do najczęściej zlecanych ładunków w kategorii przewóz maszyn i sprzętu należą spawarki, wyważarki, schładzarki, rozdzielnice elektryczne, stelaże, kompresory, urządzenia solaryjne (solaria), maszyny czyszczące, suszarnie oraz dużo innych.

Cena przewozu urządzeń lub sprzętu

Cena przewozu maszyn i sprzętu będzie związana zazwyczaj od gabarytu jak i wagi urządzenia oraz od trasy czyli od miejsca załadunku do miejsca wyładunku. Zazwyczaj transport maszyn jest przewozem ponadgabarytowym i występuje potrzeba posiadania przepisowych zaświadczeń jak i profesjonalnej wiedzy ze strony firmy transportowej. W obrębie kraju śr. cena  przewozu urządzenia kosztuje 1,28 zł za kilometr. Weźmy na przykład, przewóz maszyny wulkanizacyjnej w naszym kraju to koszt 0,84-2,93 zł za kilometr. Transport lady chłodniczej w obrębie Polski wiąże się z wydatkiem około 1,02 zł/km.

Cena przewozu maszyn lub sprzętu poza teren Polski

Często wybieranymi kierunkami w europejskim transporcie urządzeń i sprzętu są Niemcy i Anglia. Śr. koszt przewozu urządzeń lub sprzętu za jeden km przy trasie nasz kraj – Anglia wynosi 0,70 zł. Weźmy na przykład, transport spawarki na trasie Polska – Anglia cena wyniesie blisko 0,23 zł za kilometr. Tymczasem na trasie Polska – Niemcy za przewóz urządzeń będzie kosztował blisko 0,95 zł/km. Na tym odcinku za przewóz maszyny typu oklejarka kosztuje średnio 1,18 zł za kilometr, a transport frezarki to cena niecałe 0,54 zł za kilometr.