(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Przeprowadzki Dodano: 2018-05-01 13:37

sprzet RTV + rzeczy osobiste + kanapa

(Nr 2649996)
sprzet RTV + rzeczy osobiste + kanapa

Waga w kg (łączna):

150.00

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Typ:

mieszkanie/apartament

Liczba pomieszczeń:

1

Budżet zlecenia [zł]:

1500

Dystans: 698.00 km

Informacje dodatkowe:

Ewentualnie przewoz rzeczy bez kanapy czyli RTV + ubrania i rzeczy osobiste.

Oferty od Przewoźników (0)

2500 zł

ID firmy: 566723
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

02-05-2018, 12:38

Załadunek możliwy w terminach:

od 2018-05-04 do 2018-05-07

Dostawa:

Po 2 dniach

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 2500 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (4)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Przeprowadzki

Przeprowadzki

 

            Wyprowadzka jest pozornie skomplikowanym oraz czasochłonnym procesem, mimo to, kiedy właściwie ją zaplanujemy, powinna przebiec bez większych problemów.

            W pierwszym etapie należy dokonać eliminację posiadanych sprzętów. Jeśli czegoś od dawna nie używamy lub gdy jest popsute, lepiej to oddać komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż przetransportować z miejsca na miejsce. Do wkładania wszystkich mebli nadadzą się wytrzymałe pudła, które należy kupić lub zapytać o nie w pobliskim markecie, który zazwyczaj wyrzuciłby je do kosza. Dodatkowo oprócz pudeł, można zastosować worki na śmieci. Nie zapomnijmy, żeby równo porozkładać ciężar, na przykład rozdzielić książki na parę kartonów, żeby bez wysiłku było je przetransportować. Opisanie każdego pakunku ułatwi przy otwieraniu rzeczy i meblowaniu się w nowym mieszkaniu. Duże meble należy rozkręcić, żeby zapobiec uszkodzeniom, co ułatwi pracę przewoźnikowi. Jeśli mamy surowce izolujące, przykładowo jak folię bąbelkową, spróbujmy opakować bardziej wrażliwe rzeczy, a kiedy nie mamy folii, wówczas możemy wykorzystać koce, prześcieradła i obkleić zwykłą taśmę klejącą. Natomiast małe meble okręćmy w papier czy ręczniki nim umieścimy w kartonie.

            Zamawiając przewóz należy poinformować firmę transportową o takich detalach, jak piętro załadunku i wyładunku, występowanie windy, czy też problemy w dojeździe pod budynek. Koniecznie należy powiedzieć, jeśli pojawiają się nietypowe wymogi dotyczące konkretnych rzeczy.

            Najkorzystniejsze stawki przeprowadzek można otrzymać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, gdzie dużo profesjonalnych przewoźników składa swoje usługi w sferze transportu, z dodatkową opcją załadunku lub rozładunku oraz chronienie twojego mienia.

 

Adres i termin nadania

Paryż, Francja

4 maj 2018

Adres i termin dostawy

Weston-super-Mare, BS23 1YJ, Wielka Brytania

Termin elastyczny