(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)
Motocykle i skutery Dodano: 2016-11-26 17:45

Sredni Motocykl(250) + pasazer! do Barcelony - poczatek Stycznia

(Nr 1455882)
Sredni Motocykl(250) + pasazer! do Barcelony - poczatek Stycznia

Marka i model:

Piaggio Xevo 250

Waga w kg:

170.00

Budżet zlecenia [zł]:

1300

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 1906.20 km

Informacje dodatkowe:

z okolic Jeleniej Gory do Barcelony (lub okolic, moze byc Poludniowa Francja), chetnie zabiore sie razem z motocyklem i pomoge przy rozladunku (i pojade dalej). Termin:otwarty, ale najbardziej odpowiadalyby mi pierwsze dwa tygonie Stycznia. Jesli istnieje wersja do Kadyksu (Cadiz) lub na Gran Canarie, mozemy przedyskutowac inny budzet i warunki.

Oferty od Przewoźników (0)

1300 zł

oferta wybrana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

10-12-2016, 11:11

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-01-06 do 2017-01-10

Czas transportu (dni):

2

Sposób transportu:

samochód osobowy

Oferta ważna do:

2016-12-17, 20:00

Opis oferty:

Tak jak pisałem wcześniej. Transport w okolica tuluzy. Krzysztof

Cena (zawiera VAT): 1300 zł

Wiadomości: (1)

kodafa
12-12-2016, 08:29
Dziekuje za oferte. Jestem bardzo przekonany do jej zaakceptowania. Ostatnie pytanie, czy odbierze mnie Pan z Kowar kolo Jeleniej Gory?
Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (3)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport motocykla lub skutera

    Motocykle i skutery to zazwyczaj drogocenne ładunki, które wyglądają na dość trudne do unieruchomienia w trakcie przewozu. Nieproste - niemniej jednak tylko pozornie. Należycie zamocowany pojazd w 100% przetrwa transport bez jednej skazy.

     Trzymanie uzależnione jest od sposobu, w jakiej będzie motor przewożony. W trakcie przewozu na naczepie, konieczne będą cztery liny mocujące, a w przypadku specjalistycznej przyczepy do transportu motorów potrzebne są jedynie dwie, bowiem mają one prowadnice uniemożliwiające przemieszczanie się motoru. Istotne jest, żeby taśmy nie były zakończone „otwartym” zaczepem, który może się odhaczyć podczas jazdy, a poza tym trzeba uważać, aby nie ocierały się o szorstkie elementy, które mogą je przeciąć. Przyda się też blokada zawieszenia, którą można zrobić lub zdobyć w wyspecjalizowanym sklepie i uniknąć uszkodzenia amortyzacji. Motory i skutery można też przewozić w osłoniętych samochodach dostawczych, a ich zabezpieczenie nie różni się znacząco. Warto jedynie nie zapominać o elastycznych „obijakach” na ścianach auta oraz pomiędzy przewożonymi przedmiotami.

    Aby kierowca nie prowadził w oparach benzyny, lepiej przed wyjazdem osuszyć bak motoru, który może w trakcie jazdy ulać się na nierównościach. Istnieją ponadto platformy przyczepiane do busa lub vana, które pozwalają przewieźć motor lub skuter i zazwyczaj nie zapełniają całego miejsca w aucie.

     Można zazwyczaj wypytać o wszystkie drobiazgi i warunki, w których nasz pojazd będzie przewożony, a także, czy firma przewozowa ma najazdy do jego załadunku. Korzystanie do tej czynności np. belki jest niepewne i zagraża zepsuciem motoru lub skutera jeszcze przed wyruszeniem do miejsca końcowego.

     Umieszczając zlecenie transportu w serwisie Clicktrans.pl można uzyskać sporo interesujących ofert od rzetelnych firm, które przewożą tego typu sprzęt regularnie. Ceny za transport na szlakach w Unii Europejskiej kosztują do 0,6 PLN za km. Zdarza się jednak znaleźć okazję i zapłacić sporo mniej, dzieje się tak, w przypadku kiedy przewoźnik może przewieźć motor na zasadzie niepełnej ciężarówki lub przy powrocie z realizowanej trasy czyli mając tzw. pusty przebieg.

Adres i termin nadania

Polska, Dolnośląskie, Jelenia Góra, 58-500

Od 4 sty 2017 do 20 sty 2017

Adres i termin dostawy

Hiszpania, Barcelona, Spain

Od 7 sty 2017 do 23 sty 2017