(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Stacja klimatyzacji do nabijania klimatyzacji w samochodach (Nr 7851733)

Długość x Szerokość x Wysokość
Waga
Sztuk
Stacja klimatyzacji do nabijania klimatyzacji w samochodach
Wpisane wymiary
60 x 60 x 110 cm
Wpisana waga
75 kg
1
Łączna waga:
75 kg
Dystans
958 km
Typ usługi:
Zleceniodawca:
Osoba prywatna

Adres i termin nadania

Niemcy, Bawaria, Ottobrunn

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Polska, Świętokrzyskie, Zasłońce

Termin elastyczny


Transport sprzętu RTV

Sprzęt RTV to między innymi telewizory oraz radioodbiorniki, nagrywarki DVD, telefony komórkowe, urządzenia stereofoniczne, nagrywarki CD, wieże audio i mp4 oraz różnorodne sprzęty elektroniczne, które często stosuje się w domu.

Spakowanie urządzenia RTV

Wytrzymałość pudełka należy dobrać do wielkości oraz wagi urządzenia. Najlepiej wziąć oryginalne opakowanie sprzętu, które planujemy przetransportować. W przypadku, jeśli już nie mamy dostępu do oryginalnego kartonu, przypilnujmy, żeby zredukować wolną lukę oraz ustrzec się przed przesuwaniem sprzętu w kartonie zastępczym. Przestrzeń powinno się zapełnić gazetami, folią stretch lub gąbką. Przed spakowaniem urządzenia RTV można owinąć go folią bąbelkową, aby zminimalizować możliwość zarysowania. W przypadku małych części, urządzenia izoluje się wykorzystując styropian. W przypadku sprzętów RTV o wielkich formatach, należy w głównej mierze rozczepić albo usunąć drobniejsze części, jak np. ładowarkę lub kable. Wielkie sprzęty ustawia się na paletach, a później okręca folią bąbelkową w taki sposób, aby nie przemieszczały się lub nie wystawały poza obrys palety.

Koszt przewozu urządzenia RTV

Koszt transportu urządzenia elektronicznego zależy często od trasy paczki oraz jej wielkości – szerokości, wysokości i ciężaru urządzenia. Kluczową sprawą jest także to, czy mamy oryginalne opakowanie sprzętu RTV, czy też nie. Jeżeli sprzęt wymaga stosownego pudła i ochrony ze strony przewoźnika, wtedy wpłynie to również na końcowy koszt przewozu.