(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

stal profile (Nr 2596344)

stal profile

Długość [m]:

6

Szerokość [m]:

2

Wysokość [m]:

2

Waga w kg (łączna):

8000

Typ usługi:

Tylko transport

Czy ładunek jest na paletach?:

Nie

Czy ładunek jest zapakowany?:

Tak

Opakowanie ładunku:

Profile stalowe, waga 8 ton, długość profili 6metrów

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 386.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Śląskie, Ruda Śląska

Od 20 kwi 2018 do 24 kwi 2018

Adres i termin dostawy

Polska, Lubelskie, Tomaszów Lubelski

Termin elastyczny


Transport sprzętu AGD

    Koszt przewozu ładunków bywa uzależniony od gabarytów ładunku, terminu transportu jak również od dystansu między miejscem załadunku i wyładunku.

Grupowanie ładunków

    Transport ładunków dzielimy na podkategorie takie jak: palety, niepełna ciężarówka, pełna ciężarówka, kontenery oraz ciężarówka – wywrotka.

    Palety - stanowią platformę, na której można układać mniejsze przedmioty lub pakunki. Najpopularniejszym typem palety są palety euro. Na tych platformach często przewozi się meble, szkło, materiały budowlane (na przykład farby, kamień itd.), okna jak także artykuły chemiczne.

    Niepełna ciężarówka - LTL to transport towaru, który musi być przewożony samochodem - Tirem i zapełnia jedynie część przestrzeni ładunkowej. Do tego typu transportu stosuje się ciągniki siodłowe, samochody z nadwoziem typu furgon itp.

    Pełny samochód dostawczy - FTL dotyczy przewozu towaru, który wymaga pełnej przestrzeni ładunkowej pojazdu - Tira.
Przy takim typie transportu korzysta się z różnego rodzaju ciężarówki.

    Kontenery – Transport pewnych towarów wymaga użycia kontenera – szczególnie w przypadku transportu towarów w postaci płynu lub towarów sypkich. W kontenerach można również transportować towary drobne w opakowaniach – skrzyniach, kartonach itp. W pojemnikach metalowych zdarza się również transport palet.

    Ciężarówka – wywrotka – pomaga w transporcie ładunków w postaci płynu i sypkich – bez problemu można poznać ją dzięki charakterystycznej skrzyni ładunkowej, przekrzywionej w tył lub na bok.

    Pozostałe towary – ładunki, które nie zaliczają się do powyższych kategorii wówczas zalicza się je do ładunków innych. Znajdują się tu na przykład zlecenia dotyczące przewozu rusztowania czy transportu gąsienic od koparki.