(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

stal zbrojeniowa 4500kg (Nr 7616797)

Długość x Szerokość x Wysokość
Waga
stal zbrojeniowa 4500kg
1200 x 120 x 50 cm
4500 kg
Czy wymiary są dokładne?
Tak
Czy ładunek jest na paletach?
Nie
Czy przesyłka jest opakowana?
Nie
Łączna waga:
4500 kg
Dystans
121 km
Pomoc w załadunku i rozładunku:
Niewymagana
Faktura VAT:
Wymagana

Adres i termin nadania

Polska, Wielkopolskie, Poznań

23 kwi 2021

Adres i termin dostawy

Polska, Lubuskie, Kuźnik

Od 23 kwi 2021 do 26 kwi 2021


Transport innych ładunków

Przewóz innych towarów

Koszt przewozu pozostałych ładunków jest uzależniony od wielkości ładunku, daty przewozu oraz odległości między miejscem załadunku i wyładunku.

Klasyfikacje ładunków

Transport towarów dzielimy na podgrupy takie jak: palety, niepełna ciężarówka, pełny samochód dostawczy, pojemniki metalowe oraz wywrotka.

Palety - stanowią podstawę, na której układa się niewielkie rzeczy lub paczki. Najbardziej używanym typem palety są palety euro. Na paletach najczęściej transportuje się meble, szkło, produkty budowlane (na przykład farby, kamień itd.), drzwi czy produkty chemiczne.

Niepełna ciężarówka - LTL to przewóz ładunku, który musi być przewożony pojazdem - Tirem oraz zajmuje tylko część przestrzeni ładunkowej. Do takiego rodzaju przewozu używa się samochody ciężarowe skrzyniowe, ciężarówki z chłodnią lub izotermią itp.

Pełna ciężarówka - FTL odnosi się do przewozu ładunku, który wymaga całej przestrzeni ładunkowej samochodu ciężarowego.
Do takiego rodzaju transportu korzysta się z różnego typu samochody ciężarowe.

Kontenery – Transport niektórych ładunków wymaga użycia pojemnika metalowego – przede wszystkim przy przewozie towarów płynnych lub towarów sypkich. W kontenerach można też przewozić drobnicę w paczkach – skrzyniach, kartonach itp. W pojemnikach metalowych zdarza się również transport palet.

Ciężarówka – wywrotka – służy do przewozu materiałów płynnych i kawałkowych – można rozpoznać ją dzięki specyficznej skrzyni ładunkowej, przechylonej do tyłu lub na bok.

Inne towary – ładunki, które nie zaliczają się do wcześniej wymienionych typów wówczas zalicza się je do tzw. towarów innych. Znajdziemy tu m.in. zlecenia odnoszące się do transportu rusztowania czy transportu gąsienic od koparki.