(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Meble Dodano: 2017-11-16 17:12

Stare pianino

(Nr 2160216)
Stare pianino

Długość [m]:

1.69

Szerokość [m]:

0.90

Wysokość [m]:

1.50

Waga w kg (łączna):

150.00

Ilość sztuk:

1

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Budżet zlecenia [zł]:

300

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 8.00 km

Informacje dodatkowe:

Pianino średniej wielkości do remontu, być może nawet do rozbiórki, dlatego można przewieźć częściowo rozmontowane. Sam rozmontuję co się da. Niestety konieczne wniesienie głównej części na 4 piętro, szeroka klatka. Odbiór z parteru.

Oferty od Przewoźników (0)

550 zł

ID firmy: 53320
oferta odrzucona

Szczegóły oferty:

Data oferty:

17-11-2017, 09:41

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-11-17 do 2017-11-30

Dostawa:

Następny dzień

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Oferta ważna do:

oferta odrzucona

2017-12-01, 09:35

Za wysoka cena.

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 550 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport mebli

    W momencie kiedy obmyślamy transport mebli, czy to przez zmianę adresu lub z powodu zmiany wyposażenia domu, powinno się zwrócić uwagę na kilka kwestii, gdyż uchybienia w momencie przygotowania przewozu mogą kosztować nas całkiem dużo cierpliwości lub zasobów finansowych. Problemy mogą rozpocząć się od zarysowań, na które będziemy zmuszeni patrzeć w naszym dopiero co umeblowanym pokoju gościnnym przez późniejszych kilka lat, aż do kolejnej zmiany mebli lub do zupełnego zniszczenia oraz potrzeby kupna nieużywanego sprzętu.

    Na początek, jeżeli transportujemy stare meble, wypadałoby oczywiście je opróżnić z zawartości oraz wymyć, przykładowo wilgotną szmatką. Potem należałoby zastanowić się, czy dany mebel zdemontować, czy też nie. W przypadku wieloletnich mebli rozkręcanie ich, może być to niepewne, ponieważ części mogą być nieproste do ponownego zmontowania, a mebel jak na przykład łóżko może stracić swój pierwotny kształt oraz stabilność. Natomiast przy naprawdę olbrzymich rzeczach, takich jak na przykład szafa, musimy wziąć pod uwagę wysokość drzwi wewnętrznych lub drzwi windy, ponieważ przez nie będzie trzeba je przetransportować. Jak już zapadnie decyzja o transporcie, pakunki należy później odpowiednio osłonić. Do tego przydatne są stare koce, prześcieradła, pudła, folie bąbelkowe czy ubrania, którymi zawijamy meble, zwracając specjalnie uwagę na newralgiczne miejsca, którymi są kanty mebli, gdyż mają tendencję do obijania się i ścierania. Bardzo ważne jest, aby zwracać swoje zainteresowanie na tłukące się elementy, np. szklane drzwiczki. Gdy chcemy zapanować nad przesuwaniem się mebli oraz utrzymanie ich w tym samym miejscu, należy wykorzystać taśmę klejącą, a także folię bąbelkową, która po kilkukrotnym owinięciu rzeczy świetnie utrzymuje całość w miejscu. Gdy planujemy zlokalizować wiarygodną firmę przewozową, warto skorzystać z aukcji przewozowej Clicktrans.pl, na której po publikacji darmowego zlecenia, dostaniemy wiele interesujących propozycji przewozu od sprawdzonych przewoźników. Kiedy potrzebujemy jak najsprawniej i jak najprędzej przygotować usługę transportową, warto w ogłoszeniu precyzyjnie opisać wszystkie gabaryty przyszykowanych do przewozu pakunków, a również opisać ich wagę i trasę, którą mają pokonać – zazwyczaj od tych kluczowych informacji zależy cena transportu.

Adres i termin nadania

Szczecińska, Gdynia, 81-327, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Gdynia, 81-085, Polska

Termin elastyczny