(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

Static caravan (Nr 6070221)

Static caravan

Długość [m]:

12.6

Szerokość [m]:

3.7

Wysokość [m]:

3.5

Waga w kg (łączna):

4500

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 100.00 km

Adres i termin nadania

Wielka Brytania, South Ayrshire, Ayr

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Wielka Brytania, Falkirk, Falkirk

Termin elastyczny


Transport przyczep kempingowych

Transport naczep kempingowych nie należy do najprostszych, ani do tanich. Do przewożenia takiego pojazdu, niezbędne jest posiadanie ciężarówki lub innego profesjonalnego pojazdu dostosowanego do przewozu pozostałych pojazdów. Przewoźnicy, którzy zadeklarują możliwość przewiezienia przyczepy kempingowej, powinni otrzymać szczegółowe informacje od osoby chcącej przewieźć przyczepy. Główne czynniki wpływające na koszt transportu to: wymiary, waga, odległość do pokonania jak i deklarację, czy przyczepa jest niezepsuta. Działająca przyczepa kempingowa powinna mieć niezepsute koła, charakteryzuje ją to, że jest możliwość wtoczenia jej na ciężarówkę. W innej sytuacji powinno się posiadać profesjonalną maszynę, przykładowo mały dźwig. Cena transportu naczepy kempingowej zależna bywa również od faktu, czy firmy transportowe traktują ten przewóz jako dorzucenie elementu do posiadanego ładunku, czy jako samodzielny transport - wyłącznie tej konkretnej przyczepy. Na przykład, przewóz przyczepy kempingowej na trasie Bohmte (Niemcy) - Gostynin (Polska), wydano 800 PLN czyli taniej o 510 zł w przypadku cen obowiązujących na polskim rynku. Firma transportowa mogła zaproponować niższą cenę, ze względu na to, że przewóz tej naczepy kempingowej został wykonany przez doładunek do posiadanego transportu.

Zanim dojdzie do transportu naczepy kempingowej, kluczowe bywa, żeby zabrać z niej wszystkie nieprzymocowane przedmioty, albo je dobrze zabezpieczyć, żeby podczas transportu nie zdemolowały nic wewnątrz naczepy.

Żeby móc użyć możliwości tańszego przewozu, można zlecić przewóz naczepy kempingowej na aukcji przewozowej Clicktrans.pl, gdzie w krótkim czasie informacja dojdzie do kilkuset firm transportowych, które przeanalizują zlecenie oraz zasugerują ciekawą cenę. Wówczas pozostaje zdecydować się na najciekawszą propozycję.