(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Przyczepy kempingowe Dodano: 2017-09-09 14:04

STATIC CARAVAN 35X12X2

(Nr 2018381)

Długość [m]:

35

Szerokość [m]:

12

Wysokość [m]:

12

Waga w kg (łączna):

12.00

Budżet zlecenia [€]:

600

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 59.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport przyczepy kempingowej

    Transport naczep kempingowych nie należy do prostych, jak i również do tanich. Do przewożenia tego ładunku, niezbędne jest posiadanie ciężarówki albo innego profesjonalnego pojazdu dostosowanego do transportu innych samochodów. Firmy transportowe, które zdecydują się w kwestii przewiezienia naczepy kempingowej, powinni dostać szczegółowe informacje od osoby chcącej przewieźć naczepy. Podstawowe parametry decydujące o cenie transportu: wymiary, waga, odcinek od miejsca załadunku ro miejsca wyładunku jak i deklarację, czy przyczepa jest niezepsuta. Sprawna przyczepa kempingowa powinna posiadać niezepsute koła, oznacza to, że da radę wtoczyć się na pojazd. W innej sytuacji należy posiadać profesjonalną maszynę, np. mini podnośnik. Cena transportu przyczepy kempingowej uzależniona jest również od tego, czy przewoźnicy traktują ten przewóz jako dołożenie elementu do istniejącego ładunku, czy jako indywidualny przewóz - tylko tej jednej przyczepy. Np., przewóz przyczepy kempingowej na odcinku Gostynin (Polska) - Bohmte (Niemcy), wydano 800 PLN czyli jest to oszczędność rzędu 510 złotych w przypadku cen zazwyczaj występujących na naszym rynku. Firma transportowa mogła podać niższą cenę, ponieważ transport tej naczepy kempingowej został wykonany na zasadzie doładunku do istniejącego transportu.

    Zanim przystąpimy do transportu naczepy kempingowej, bardzo ważne bywa, aby usunąć z niej wszystkie nieprzymocowane rzeczy lub je dobrze przymocować tak, aby podczas transportu nie zniszczyły nic w środku naczepy.

    W przypadku, kiedy zależy nam, aby skorzystać z opcji niedrogiego przewozu, można zlecić transport przyczepy kempingowej na giełdzie transportowej Clicktrans.pl, gdzie w krótkim czasie wiadomość dotrze do kilkuset firm transportowych, które przeanalizują zlecenie i zaproponują dobrą cenę. Wówczas pozostaje zatwierdzić odpowiadającą nam propozycję.

Adres i termin nadania

Colchester, Wielka Brytania

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Basildon, Wielka Brytania

Termin elastyczny