(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Steinway (Nr 8087199)

Długość x Szerokość x Wysokość
Waga
Sztuk
Steinway
150 x 50 x 120 cm
180 kg
1
Czy wymiary są dokładne?
Tak
Czy przesyłka jest opakowana?
Tak
Łączna waga:
180 kg
Dystans
1332 km
Pomoc w załadunku i rozładunku:
Wymagana
Zleceniodawca:
Osoba prywatna

Adres i termin nadania

Szwajcaria, Obwalden, Engelberg

Od 18 paź 2021 do 18 lis 2021

Adres i termin dostawy

Polska, Kujawsko-Pomorskie, Toruń

Od 19 paź 2021 do 19 lis 2021


Transport pianin i fortepianów

           Pianina oraz fortepiany to bardzo duże instrumenty muzyczne, a odpowiednie radzenie sobie z nimi w czasie przewozu jest potrzebne do ich dobrego brzmienia i dzięki temu umożliwi napawać się ich brzmieniem przez długie lata.

            Jeśli prowadzisz poszukiwania transportu dla fortepianu lub pianina, wystaw ofertę w giełdzie transportowej Clicktrans. Wskaż kategorię „Specjalnej ostrożności” a potem podkategorię „Pianina i fortepiany”. Ze względu na wagę pamiętaj o określeniu, czy załadunek oraz rozładunek będziesz miał możliwość zrealizować na własną rękę, czy ma się tym zająć firma transportowa. Przy tej drugiej opcji zaznacz w ofercie, iż chcesz kompleksową usługę. Firmy przewozowe, a zwłaszcza te przeprowadzkowe, mają sporą praktykę oraz właściwy sprzęt, żeby taki sprzęt muzyczny przetransportować, np. na piętro wieżowca. Mimo kosztowniejszej ceny przy usłudze kompleksowej, dobrze jest ją przeanalizować, aby nie forsować się samemu i nie zepsuć instrumentu muzycznego. Dobrą praktyką jest osłonić powierzchnię sprzętu muzycznego, osłaniając ją przed zadrapaniem w samochodzie czy też w czasie przemieszczania. Sprzęt muzyczny można owinąć w duże ręczniki i w prześcieradła. Gdy nie posiadasz wymienionych materiałów lub nie potrafisz tego zrealizować sam, firma przewozowa także może to zabezpieczyć za ciebie. Poinformuj o tym w ogłoszeniu czy też w wiadomości do firmy transportowej.

            Przewóz sprzętu muzycznego nie jest prosty, gdyż trzeba zachować szczególną ostrożność, jednak w giełdzie transportowej Clicktrans można znaleźć firmę przewozową, która zrobi to fachowo oraz w bardzo niskiej cenie. Transport pianina na odcinku Niemcy – Warszawa, gdzie odległość wyniosła ponad 1100 kilometrów - kosztował tylko 900 złotych, a chodziło o przewóz z załadunkiem jak i z rozładunkiem.