(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Stelarz na szyby (Nr 4978098)

Długość [m]:

2

Szerokość [m]:

1.2

Wysokość [m]:

1.7

Waga w kg (łączna):

50.00

Typ usługi:

Tylko transport

Budżet zlecenia [zł]:

300

Dystans: 396.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Podkarpackie, Przemyśl

Od 27 sie 2019 do 31 sie 2019

Adres i termin dostawy

Polska, Śląskie, Częstochowa

Od 27 sie 2019 do 31 sie 2019


Transport sprzętu ogrodowego

Przewóz sprzętu ogrodowego nie dotyczy wyłącznie grabi czy grilli ogrodowych. Mówiąc o transporcie sprzętu ogrodowego mamy na myśli przewóz kosiarek, skrzyń, opryskiwaczy, opielaczy czy też transport krzeseł, posągów. Są to zazwyczaj spore narzędzia oraz są stosunkowo ciężkie. Narzędzia do ogrodu można transportować w zasadzie każdym rodzajem auta. Zaczynając od auta osobowego, a kończąc na ciężarówce.

Sprzęt ogrodowy zazwyczaj nie jest zamknięty w pudłach, z tego powodu należy go należycie osłonić. Warto pomyśleć o unieruchomienie sprzętu do ogrodu tak, aby nie przemieszczał się i nie zarysował oraz nie zniszczył pozostałych przedmiotów przewożonych w samochodzie, czy też nie zniszczył samego auta transportującego.

Gdy nasz sprzęt ogrodowy jest odpowiednio duży, że nie jesteśmy w stanie osobiście go przetransportować, wówczas dobrą praktyką jest udać się z taką informacją do firm transportowych. Bardzo dobrym wyjściem jest skorzystanie z giełdy przewozowej Clicktrans.pl, na której mieści się setki przewoźników. W momencie, kiedy planujemy zlecić transport sprzętu ogrodowego, wystarczy wystawić takie zlecenie na giełdzie transportowej podając: trasę, wymiary sprzętu, wagę, czy też liczbę elementów jaką chcemy przewieźć. Im skrupulatniej opiszemy taką paczkę tym firmy przewozowe dokładniej wycenią cenę transportu. Koszt transportu sprzętu ogrodowego najczęściej zależy od odcinka do przejechania oraz wielkości paczki. Zazwyczaj po zgłoszeniu zlecenia w portalu, wystarczy poczekać kilka chwil, żeby ukazały się pierwsze wyceny dla sprzętu ogrodowego. Dobrą praktyką jest wstrzymać się chodź jeden dzień, aby uzyskać jak najwięcej wycen od firm przewozowych. Wtedy pozostaje tylko upatrzeć zlecenie najbardziej interesującego transportu sprzętu do ogrodu według nas.