(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Maszyny i sprzęt, Sprzęt sportowy Dodano: 2017-07-25 04:49

Stepper

(Nr 1920829)

Długość [m]:

180

Szerokość [m]:

50

Wysokość [m]:

140

Waga w kg (łączna):

45.00

Ilość sztuk:

1

Typ usługi:

Tylko transport

Budżet zlecenia [zł]:

60

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: km

Informacje dodatkowe:

Najpóźniej do odbioru czwartek , Stepper się częściowo składa proszę pisać o inne szczegóły dokładny termin odbioru jeszcze do uzgodnienia ze sprzedawca

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport sprzętu sportowego

    Sprzęt treningowy to urządzenia, które zazwyczaj spotykamy w fitness klubie – bieżnie, przyrządy do ćwiczeń. Za sprzęt do siłowni uznaje się dodatkowo między innymi: narty, sprzęt do hokeja, sprzęt golfowy, deskorolki, sprzęt do kitesurfingu, sprzęt spadochroniarski. W dużo sytuacjach sprzęt sportowy jest nielekki oraz niełatwo przetransportować go na własną rękę.

    Sprzęt treningowy musi być należycie popakowany i zabezpieczony podczas przewozu. Najlepiej będzie wziąć oryginalne kartony. Kiedy sprzęt może ulegnąć defektowi, należy wykorzystać do zabezpieczenia takie materiały jak: kartony, styropian, stare gazety jak również taśmy pakowe. W momencie, gdy sprzęt składa się z dużej liczby fragmentów, trzeba go rozłożyć oraz zapakować wszystkie części odrębnie - szczególnie, kiedy mamy do czynienia z delikatnymi, ruchomymi elementami. Sprzęt treningowy powinien być stabilny w środku kartonu – zadbajmy więc o to, żeby puste przestrzenie w skrzyni wypełnić gazetami lub styropianem. Sprzęt nie mogą przesuwać się w środku skrzyni.

Na koszt transportu sprzętu sportowego przyczynia się trasa między adresem załadunku, a miejscem wyładunku sprzętu, ciężar i wielkość, a także liczba sztuk koniecznych do przewiezienia. Na przykład, za przewóz sztangi olimpijskiej z ławeczką z Miękowa do Raszkowa zapłacono 160 zł. Transport orbitreka na odcinku Niemcy – Tarnowskie Góry to cena 200 złotych. Za transport wózka sportowego na trasie Nowy Ochędzyn – Koleczkowo kosztował 250 zł.

Adres i termin nadania

Winchester, Wielka Brytania

Od 26 lip 2017 do 27 lip 2017

Adres i termin dostawy

Pinchbeck, Wielka Brytania

Termin elastyczny