(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Maszyny i sprzęt, Sprzęt sportowy Dodano: 2017-07-25 04:49

Stepper

(Nr 1920829)

Długość [m]:

180

Szerokość [m]:

50

Wysokość [m]:

140

Waga w kg:

45.00

Ilość sztuk:

1

Typ usługi:

Tylko transport

Budżet zlecenia [zł]:

60

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: km

Informacje dodatkowe:

Najpóźniej do odbioru czwartek , Stepper się częściowo składa proszę pisać o inne szczegóły dokładny termin odbioru jeszcze do uzgodnienia ze sprzedawca

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport sprzętu sportowego

    Sprzęt sportowy to urządzenia, które zwykle mieszczą się w fitness klubiebieżnie, przyrządy do ćwiczeń. Za sprzęt do siłowni uważa się także między innymi: narty, deski snowboardowe, sprzęt wędkarski, deskorolki, sprzęt do gry w kręgle, sprzęt do nurkowania. W niemało przypadkach sprzęt treningowy jest nielekki i trudno przetransportować go samemu.

    Sprzęt treningowy musi być solidnie spakowany i osłonięty w trakcie przewozu. Najlepiej jest użyć oryginalne torby. Kiedy urządzenie może ulec uszkodzeniu, należy wykorzystać do osłony takie surowce jak: pudełka, styropian, stare gazety jak również taśmy pakowe. W momencie, gdy sprzęt składa się z wielu fragmentów, należy go zdemontować i zapakować wszystkie elementy osobno - zwłaszcza, gdy mamy do czynienia z łamliwymi, ruchomymi częściami. Sprzęt sportowy powinien być nieruchomy wewnątrz opakowaniazadbajmy wobec tego o to, aby luźne obszary w skrzyni zapchać gazetami lub styropianem. Elementy nie powinny przemieszczać się w środku kartonu.

    Na koszt transportu sprzętu sportowego ma wpływ odległość między adresem załadunku, a adresem rozładunku sprzętu, ciężar i wielkość, jak również ilość egzemplarzy koniecznych do przetransportowania. Przykładowo, za transport sztangi olimpijskiej z ławeczką na trasie Mięków - Raszków zapłacono 160 PLN. Przewóz orbitreka z Niemiec do Tarnowskich Gór to koszt 200 złotych. Za transport wózka sportowego z Nowego Ochędzyna do Koleczkowa zapłacono 250 PLN.

Adres i termin nadania

M3, Winchester, Wielka Brytania

Od 26 lip 2017 do 27 lip 2017

Adres i termin dostawy

Pinchbeck, Wielka Brytania

Termin elastyczny