(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Meble Dodano: 2017-10-26 09:31

Stojak ekspozycyjny

(Nr 2115609)
Stojak ekspozycyjny

Długość [m]:

0.6

Szerokość [m]:

1

Wysokość [m]:

2

Waga w kg (łączna):

20.00

Ilość sztuk:

2

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 465.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

390 zł

ID firmy: 7416
oferta wygasła

Szczegóły oferty:

Data oferty:

27-10-2017, 20:06

Załadunek możliwy w terminach:

2017-10-28

Dostawa:

Po 2 dniach

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Oferta ważna do:

2017-10-28, 09:20

Opis oferty:

Witam, auto z windą. Kierowca do pomocy przy załadunku i rozładunku. Dostawa niedziela/poniedziałek

Cena (zawiera VAT): 390 zł

Wiadomości:

700 zł

ID firmy: 57948
oferta odrzucona

Szczegóły oferty:

Data oferty:

26-10-2017, 23:45

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-10-26 do 2017-11-04

Dostawa:

Następny dzień

Sposób transportu:

samochód dostawczy

oferta odrzucona

Za wysoka cena.

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 700 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport mebli

    Kiedy planujemy transport kilku większych przedmiotów takich jak szafy, łóżka, czy to z powodu zmiany adresu lub z powodu zmiany umeblowania biura, warto zwrócić uwagę na kilka kwestii, bowiem błędy w momencie organizowania transportu mogą kosztować nas całkiem dużo cierpliwości i pieniędzy. Trudności mogą rozpocząć się od zadraśnięcia, na które będziemy zmuszeni spoglądać w naszym dopiero co umeblowanym salonie przez następnych parę lat, aż do kolejnej wymiany mebli albo do totalnego zniszczenia oraz potrzeby kupna nowego wyposażenia.

    Na początek, jak przewozimy stare meble, należy oczywiście je opróżnić z rzeczy oraz przeczyścić, np. wilgotną gąbką. Potem należałoby rozważyć, czy transportowany mebel rozmontować, czy też nie. W przypadku starszych mebli rozmontowywanie ich, bywa niepewne, dlatego że części mogą być nieproste do ponownego skręcenia, a mebel przykładowo stół może stracić swój pierwotny kształt lub stabilność. Jednak przy naprawdę olbrzymich obiektach, takich jak np. łoże, wypadałoby zwrócić uwagę na wysokość drzwi wewnętrznych lub drzwi windy, gdyż nimi będzie trzeba je przenieść. Niezależnie od podjętej decyzji, rzeczy trzeba później należycie zabezpieczyć. Do takich rzeczy przydatne są stare pledy, prześcieradła, pudła, folie bąbelkowe czy ubrania, którymi zawijamy wyposażenie, zwracając specjalnie uwagę na istotne miejsca, którymi są narożniki mebli, ponieważ mają tendencję do uszkadzania i ścierania. Bardzo istotne jest, aby zwracać czujność na szklane części, np. szklane pułki. Żeby zapanować nad przesuwaniem się rzeczy i utrzymanie ich w jednym miejscu, można wykorzystać taśmę klejącą, jak również folię stretch, która po kilkukrotnym zawinięciu rzeczy doskonale podtrzymuje wszystko w miejscu. Żeby odnaleźć solidną firmę przewozową, warto skorzystać z aukcji przewozowej Clicktrans.pl, na której po wystawieniu darmowego ogłoszenia, dostaniemy wiele interesujących propozycji przewozu od zweryfikowanych przewoźników. Aby jak najefektywniej i jak najbłyskawiczniej zorganizować usługę przewozową, należy w ofercie dokładnie przedstawić wszystkie gabaryty przyszykowanych do transportu mebli, a również opisać ich wagę i drogę, którą mają przejechać – zazwyczaj od tych istotnych informacji zależy cena transportu.

Adres i termin nadania

Jelenia Góra, Polska

27 paź 2017

Adres i termin dostawy

Warszawa, Polska

28 paź 2017