(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Niepełna ciężarówka Dodano: 2017-06-27 08:12

Stojak z oknami

(Nr 1873190)
Stojak z oknami

Długość [m]:

4,7

Szerokość [m]:

1,2

Wysokość [m]:

2,8

Waga w kg:

1000.00

Czy ładunek jest na paletach?:

Tak

Czy ładunek jest zapakowany?:

Tak

Dystans: 1850.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

5200 zł

nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

28-06-2017, 00:54

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-06-28 do 2017-07-07

Czas transportu (dni):

3

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 5200 zł

Wiadomości:

5250 zł

nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

27-06-2017, 10:15

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-06-27 do 2017-07-02

Czas transportu (dni):

2

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Witam serdecznie :) :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy pojazdami od 1,5t do 24ton. Cena zawiera monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku - OCP oraz OCS(do 500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług :) Jesteśmy licencjonowanym i certyfikowanym przewoźnikiem!! P.S jeśli nie odpisujemy to prosimy o akcepta i kontakt telefoniczny co przyspieszy i ułatwi dogranie ewentualnego transportu z naszymi sympatycznymi spedytorkami :) Pozdrawiam BIURO :)

Cena (zawiera VAT): 5250 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (2)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport niepełną ciężarówką

    Transport niepełnym samochodem ciężarowym tzw. „Less Than Truckload” to zagospodarowanie części powierzchni ładunkowej pojazdu ciężarowego. Kiedy mamy do przetransportowania nieduży ładunek, który nie wymaga zajęcia pełnej ciężarówki lub który nie potrzebuje skorzystania z dużej przestrzeni, wówczas wybranie takiego rodzaju kategorii jak: niepełny samochód ciężarowy jest trafne. 

    Do samochodów ciężarowych wykorzystywanych w przewozie LTL zalicza się auta, których waga przewyższa 3,5 t. i pozostałe pojazdy spełniające wymogi ustawowe. Do transportu LTL wykorzystuje się pokaźne kontenery meblowe, samochody ciężarowe BDF, ciężarówki skrzyniowe i samochody ciężarowe - kontenery, samochody ciężarowe gatunek: firanka lub furgon. Rodzaj samochodu ciężarowego powinien być dopasowany do przewiezienia naszych pakunków, które zadeklarowaliśmy w wskazanej przez nas kategorii.

    W wycenie przewozu ładunku w ramach LTL, kluczowetego ładunku parametry – ciężar i gabaryty. Trzeba również dołączyć informację o tym, czy rzeczy do zabrania znajdują się na paletach i czy zostały spakowane. Jeżeli tak, warto opisać pakunek. Ważna bywa także informacja w sprawie usługi – czy obejmuje wyłącznie przewóz, czy także załadunek i wyładunek. Istotny jest również termin zrealizowania usługi.

    Ładunki transportowane w zakresie LTL to zwykle paczki z odzieżą, narzędzia, meble, a czasem zdarzają się elementy elektrowni wiatrowej.

    W przypadku, kiedy przewóz niepełnym samochodem ciężarowym nie wystarczy, żeby przewieźć nasz ładunek, można skorzystać z innej opcji – z transportu pełną ciężarówką FTL („Full Truck Load”), innymi słowy nazywanego przewozem całonaczepowym.


Adres i termin nadania

Nowy Sącz, Polska

Od 29 cze 2017 do 3 lip 2017

Adres i termin dostawy

Caen, Francja

Od 30 cze 2017 do 5 lip 2017