(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Niepełna ciężarówka Dodano: 2017-06-27 08:12

Stojak z oknami

(Nr 1873190)
Stojak z oknami

Długość [m]:

4,7

Szerokość [m]:

1,2

Wysokość [m]:

2,8

Waga w kg:

1000.00

Czy ładunek jest na paletach?:

Tak

Czy ładunek jest zapakowany?:

Tak

Dystans: 1850.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

5200 zł

ID firmy: 57948
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

28-06-2017, 00:54

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-06-28 do 2017-07-07

Czas transportu (dni):

3

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 5200 zł

Wiadomości:

5250 zł

ID firmy: 66092
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

27-06-2017, 10:15

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-06-27 do 2017-07-02

Czas transportu (dni):

2

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Witam serdecznie :) :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy pojazdami od 1,5t do 24ton. Cena zawiera monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku - OCP oraz OCS(do 500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług :) Jesteśmy licencjonowanym i certyfikowanym przewoźnikiem!! P.S jeśli nie odpisujemy to prosimy o akcepta i kontakt telefoniczny co przyspieszy i ułatwi dogranie ewentualnego transportu z naszymi sympatycznymi spedytorkami :) Pozdrawiam BIURO :)

Cena (zawiera VAT): 5250 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (2)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier }
@{ childQuestion.message }

Transport niepełną ciężarówką

    Transport niepełną ciężarówką tzw. „Less Than Truckload” to skorzystanie z części powierzchni ładunkowej samochodu ciężarowego. Kiedy posiadamy do przetransportowania mały ładunek, który nie potrzebuje skorzystania z pełnego samochodu ciężarowego lub który nie wymaga wykorzystania dużej przestrzeni, wówczas wybranie takiego rodzaju kategorii jak: niepełna ciężarówka jest prawidłowe. 

    Do samochodów ciężarowych stosowanych w transporcie LTL kwalifikuje się wozy, których ciężar przewyższa 3,5 t. i pozostałe pojazdy spełniające kryteria ustawowe. Do transportu LTL wykorzystuje się spore pojemniki meblowe, samochody ciężarowe BDF, ciężarówki skrzyniowe oraz samochody ciężarowe - kontenery, ciężarówki gatunek: firanka lub furgon. Gatunek ciężarówki wypadałoby aby był przystosowany do przewiezienia naszych paczek, które zadeklarowaliśmy w wytypowanej przez nas kategorii.

    W oszacowaniu ceny transportu ładunku w ramach LTL, kluczowe są jego parametry – ciężar i wymiary. Powinno się również dołączyć informację o tym, czy przedmioty znajdują się na paletach i czy zostały spakowane. Jeżeli tak, powinno się opisać paczkę. Istotna jest także informacja w sprawie usługi – czy zalicza się do niej wyłącznie transport, czy na przykład załadunek i rozładunek. Znaczącą daną może być również czas realizacji usługi.

    Ładunki przewożone w zakresie LTL to z reguły palety, paczki, maszyny, a czasem zdarzają się fragmenty elektrowni wiatrowej.

    W przypadku, gdy transport niepełnym samochodem ciężarowym nie wystarczy , żeby przewieźć nasz ładunek, warto skorzystać z innego rozwiązania – z transportu pełną ciężarówką FTL („Full Truck Load”), inaczej zwanego transportem całonaczepowym.

Adres i termin nadania

Nowy Sącz, Polska

Od 29 cze 2017 do 3 lip 2017

Adres i termin dostawy

Caen, Francja

Od 30 cze 2017 do 5 lip 2017