(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Meble Dodano: 2017-06-28 11:35

Stol

(Nr 1876784)

Typ usługi:

Kompleksowa usługa: transport, załadunek i rozładunek

Dystans: 178.00 km

Informacje dodatkowe:

Dostawa miedzy 3-6 Lipca.

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }


Transport palet


Palety pomagają w przewozie ładunków różnego rodzajustanowią bazę, na której bezproblemowo można przewieźć nieduże opakowania oraz rzeczey. Transport paletowy to zwykle wybierana metoda przewozu cięższych ładunków. Na paletach nierzadko transportuje się paczki przekraczające 70 kilogramów – bramki metalowe, pudła, artykuły budowlane, itd. Aby jak najdokładniej oszacować koszt przewozu ładunku na paletach, warto skorzystać z giełdy transportowej Clicktrans.pl, a uzyskamy wyceny od firm transportowych, które specjalizują się w przewozie na paletach. W szacowaniu kosztów transportu podstawowe znaczenie miewa liczba palet, ciężar ładunku i gatunek przewożonych przedmiotów. Paczki paletowe wynoszonedzięki wózkom widłowym.


Europalety i inne rodzaje palet


W transporcie paletowym przoduje europaleta, określana też jako paleta EURO, paleta EPAL lub paleta EURO EPAL. Standardowa Europaleta ma format 800x1200x150 milimetrów oraz jest zrobiona z drewna. W przewozie przemysłowym używa się także palet „angielek” o formacie 1200x1200x144 mm. Palety przeznaczone do transportu w kontenerach posiadają format 1135x1133 mm. W przemyśle chemicznym stosuje się natomiast palety spełniające normy CP. Palety wykonane z drewna coraz częściej zastępowane są paletami plastikowymi, które nadają się do użytku przez przez10-15 lat.


Cena przewozu palet w Polsce
Średnia cena netto transportu palet  w obrębie kraju równa się 187,8 , a to wychodzi 57 gr za km.


Koszt transportu palet na trasach międzynarodowych


Przewóz palet w Europie to przeciętny koszt 581 złotych i to wychodzi 46 gr. na km.


Adres i termin nadania

Ziębice, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Głogów, Polska

Termin elastyczny