(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Meble Dodano: 2017-06-28 11:35

Stol

(Nr 1876784)

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Dystans: 178.00 km

Informacje dodatkowe:

Dostawa miedzy 3-6 Lipca.

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport mebli

    Z chwilą gdy obmyślamy przewóz mebli, czy to z powodu zmiany miejsca zamieszkania, czy też z powodu zmiany wyposażenia mieszkania, należy zwrócić uwagę na szereg spraw, ponieważ błędy na etapie załatwiania transportu mogą kosztować nas bardzo wiele nerwów i zasobów finansowych. Problemy mogą zacząć się od zarysowań, na które będziemy zmuszeni spoglądać w naszym dopiero co umeblowanym salonie przez następnych parę lat, aż do kolejnej zmiany mebli lub do totalnego uszkodzenia oraz konieczności kupna nieużywanego wyposażenia.

    Na początek, jeżeli transportujemy stare meble, powinno się naturalnie je opróżnić z zawartości oraz oczyścić, na przykład mokrą szmatką. Potem wypadałoby przemyśleć, czy dany mebel rozkręcić, czy też nie. W wypadku wieloletnich mebli rozkręcanie ich, może być to niebezpieczne, ponieważ elementy bywają trudne do ponownego skręcenia, a mebel jak np. segment może utracić swój nienaruszony wygląd lub stabilność. Jednak przy naprawdę dużych obiektach, takich jak na przykład łoże, musimy wziąć pod uwagę szerokość drzwi klatki schodowej oraz drzwi windy, ponieważ nimi będzie trzeba je przenieść. Jak już zapadnie decyzja o transporcie, pakunki należy w następnej kolejności należycie osłonić. Do takich rzeczy przydadzą się stare koce, pościele, pudła, folie bąbelkowe czy ubrania, którymi okręcamy sprzęt, zwracając szczególną uwagę na istotne punkty, którymi są kanty mebli, gdyż mają tendencję do niszczenia i ścierania. Bardzo ważne jest, żeby zwracać swoje zainteresowanie na szklane elementy, np. szklane pułki. Gdy chcemy zapanować nad przemieszczaniem się mebli oraz utrzymanie ich w jednym miejscu, można wziąć taśmę klejącą, jak również folię stretch, która po kilkukrotnym owinięciu mebla idealnie utrzymuje całość w miejscu. Aby zlokalizować wiarygodną firmę transportową, należy skorzystać z aukcji transportowej Clicktrans.pl, na której po publikacji bezpłatnego zlecenia, otrzymamy wiele ciekawych ofert transportu od sprawdzonych firm transportowych. Aby jak najskuteczniej i jak najprędzej przygotować usługę transportową, warto w ofercie dokładnie przedstawić wszystkie gabaryty gotowych do przewozu przedmiotów, a także podać ich wagę i trasę, którą mają przejechać – zazwyczaj od tych kluczowych wiadomości zależy cena transportu.

Adres i termin nadania

Ziębice, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Głogów, Polska

Termin elastyczny