(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Meble Dodano: 2018-07-24 11:14

Stół

(Nr 3005156)
Stół

Długość [m]:

165

Szerokość [m]:

85

Wysokość [m]:

75

Waga w kg (łączna):

90.00

Ilość sztuk:

1

Typ usługi:

Tylko transport

Budżet zlecenia [zł]:

150

Dystans: 299.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

410 zł

ID firmy: 65707
oferta wycofana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

02-08-2018, 21:42

Załadunek możliwy w terminach:

2018-08-03

Dostawa:

Następny dzień

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Oferta ważna do:

2018-08-03, 09:41

Opis oferty:

Odbiór w podanym terminie, bezpośrednio transport i dostawa w dniu odbioru bądź dnia następnego max 48h. Transport bez przeładunków, pośredników, kurierów. Powierzone mienie zabezpieczone na czas transportu. Kierowca jest sam pomaga przy załadunku i rozładunku. Zapraszam.

Cena (zawiera VAT): 410 zł

Wiadomości:

450 zł

ID firmy: 69332
oferta wygasła

Szczegóły oferty:

Data oferty:

24-07-2018, 22:11

Załadunek możliwy w terminach:

2018-08-07

Dostawa:

Ten sam dzień

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Oferta ważna do:

2018-08-04, 23:09

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 450 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (2)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport mebli

    Podczas gdy planujemy transport kilku większych przedmiotów takich jak szafy, łóżka, czy to przez zmianę miejsca zamieszkania lub przez zmianę wyposażenia biura, powinno się zwrócić uwagę na parę zagadnień, bowiem błędy w momencie przygotowania transportu mogą kosztować nas całkiem dużo nerwów i pieniędzy. Komplikacje mogą rozpocząć się od zarysowań, na które będziemy zmuszeni patrzeć w naszym dopiero co umeblowanym salonie przez dalszych parę lat, aż do kolejnej zmiany mebli lub do totalnego uszkodzenia i konieczności kupna nieużywanego umeblowania.

    W pierwszym etapie, jeżeli transportujemy stare meble, trzeba oczywiście je opróżnić z rzeczy oraz oczyścić, przykładowo mokrą szmatką. Potem wypadałoby przeanalizować, czy przewożony mebel zdemontować, czy też zostawić w całości. W wypadku starszych mebli rozkręcanie ich, może być to niebezpieczne, ponieważ części mogą być niełatwe do ponownego skręcenia, a mebel przykładowo łóżko może stracić swój pierwotny wygląd lub stabilność. Jednakże przy naprawdę olbrzymich meblach, takich jak np. łóżko, musimy wziąć pod uwagę wielkość drzwi wewnętrznych oraz drzwi windy, ponieważ przez nie będzie trzeba je przetransportować. Jak już zapadnie decyzja o transporcie, rzeczy należy później należycie zabezpieczyć. Do tego przydadzą się stare koce, prześcieradła, kartony, folie bąbelkowe czy ubrania, którymi okręcamy sprzęt, zwracając niezwykle uwagę na istotne punkty, którymi są narożniki mebli, gdyż mają tendencję do uszkadzania i ścierania. Wyjątkowo istotne jest, żeby zwrócić swoje zainteresowanie na tłukące się elementy, przykładowo szklane pułki. Kiedy potrzebujemy zapanować nad poruszaniem się rzeczy oraz utrzymanie ich w tym samym miejscu, należy wziąć taśmę klejącą, a także folię bąbelkową, która po kilkukrotnym okręceniu przedmiotu doskonale utrzymuje wszystko w miejscu. Aby znaleźć solidną firmę transportową, należy skorzystać z giełdy przewozowej Clicktrans.pl, dzięki której po wystawieniu darmowego zlecenia, otrzymamy dużo interesujących ofert przewozu od sprawdzonych firm transportowych. Kiedy potrzebujemy jak najefektywniej i jak najbłyskawiczniej zorganizować usługę transportową, warto w ofercie dokładnie przedstawić wszystkie gabaryty przyszykowanych do przewozu przedmiotów, a także opisać ich ciężar i drogę, którą mają przejechać – często od tych kluczowych informacji zależy cena transportu.

Adres i termin nadania

Łódź, Polska

Od 2 sie 2018 do 7 sie 2018

Adres i termin dostawy

Iława, Polska

Od 2 sie 2018 do 7 sie 2018