(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Przeprowadzki Dodano: 2018-05-24 19:15

stół dł 1.80m wys.0.9m szer.1.20m 6 krzeseł wys ok.1.50 podstawa kwadrat o boku ok. 0.5m (Nr 2746776)

stół dł 1.80m wys.0.9m szer.1.20m 6 krzeseł wys ok.1.50 podstawa kwadrat o boku ok. 0.5m

Typ usługi:

Tylko transport

Typ:

mieszkanie/apartament

Liczba pomieszczeń:

3

Budżet zlecenia [zł]:

2000

Dystans: 1428.00 km

Przeprowadzki

Przeprowadzki

 

            Przeprowadzka jest pozornie nieprostym i pracochłonnym procesem, mimo to, kiedy należycie ją zaplanujemy, powinna przejść bez dużych problemów.

            Na początek warto przeprowadzić eliminację posiadanych przedmiotów. Gdy czegoś od wielu lat nie stosujemy lub gdy jest uszkodzone, lepiej to zanieść komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż przetransportować z lokalizacji do lokalizacji. Do wkładania wszystkich mebli nadadzą się wytrzymałe kartony, które należy kupić lub zapytać o nie w najbliższym supermarkecie, który zwykle wyrzuciłby je na śmieci. Dodatkowo oprócz pudeł, warto wziąć worki na śmieci. Pamiętajmy, żeby równo rozłożyć ciężar, przykładowo porozdzielać segregatory na kilka pudeł, żeby bez trudności było je przenieść. Podpisanie każdego kartonu pomoże przy otwieraniu przedmiotów i aranżowaniu się w nowym miejscu. Pokaźne meble warto rozmontować, aby zapobiec uszkodzeniom, co ułatwi pracę przewoźnikowi. Jeśli mamy materiały izolujące, na przykład jak folię strech, spróbujmy poosłaniać bardziej delikatne meble, a jeśli nie mamy folii, wówczas możemy użyć koce, pościel i obkleić typową taśmę klejącą. Tymczasem nieduże meble zawińmy w papier czy ręczniki nim rozmieścimy w paczce.

            Zlecając przewóz warto powiedzieć przewoźnikowi o takich szczegółach, jak piętro załadunku i wyładunku, występowanie windy, lub trudności w podjeździe pod lokal. Dodatkowo warto poinformować, jeżeli występują specyficzne zasady dotyczące jakiś przedmiotów.

            Najciekawsze ceny transportu można uzyskać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, gdzie wiele profesjonalnych firm transportowych świadczy swoje usługi w dziedzinie transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też rozładunku i osłanianie waszego mienia.

 

Adres i termin nadania

Ter Aar, 2461, Holandia

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Mikołajki, 11-730, Polska

Termin elastyczny