(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

stół do tenisa (Nr 4282701)

Długość [m]:

140

Szerokość [m]:

60

Wysokość [m]:

170

Waga w kg (łączna):

50.00

Liczba sztuk:

1

Typ usługi:

Tylko transport

Budżet zlecenia [zł]:

150

Dystans: 191.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Mazowieckie, Płock

Od 26 kwi 2019 do 30 kwi 2019

Adres i termin dostawy

Polska, Łódzkie, Radomsko

Termin elastyczny


Transport sprzętu sportowego

Sprzęt treningowy to przyrządy, które zazwyczaj znajdują się na siłowni – bieżnie, przyrządy do ćwiczeń. Za sprzęt sportowy uważa się również między innymi: deski surfingowe, deski snowboardowe, sprzęt wędkarski, deskorolki, sprzęt do gry w kręgle, sprzęt do nurkowania. W wielu sytuacjach sprzęt treningowy jest ciężki oraz z trudem można przewieźć go samemu.

Sprzęt sportowy musi być solidnie popakowany oraz osłonięty podczas transportu. Najbezpieczniej będzie zastosować oryginalne kartony. Kiedy sprzęt może szybko ulegnąć uszkodzeniu, trzeba użyć do osłony takie tworzywa jak: kartony, folie bąbelkowe, stare gazety jak również taśmy pakowe. W przypadku, gdy sprzęt składa się z wielu fragmentów, powinno się go zdemontować i zabezpieczyć wszystkie elementy odrębnie - głównie, kiedy mamy do czynienia z delikatnymi, ruchomymi częściami. Sprzęt treningowy musi być nieruchomy wewnątrz skrzyni – zadbajmy wobec tego o to, aby luźne przestrzenie w paczce wypełnić materiałami czy też folią bąbelkową. Rzeczy nie powinny przesuwać się wewnątrz kartonu.

Na cenę transportu sprzętu sportowego wpływa odległość pomiędzy miejscem załadunku, a miejscem wyładunku urządzenia, waga i wymiary, jak również liczba elementów potrzebnych do przewiezienia. Na przykład, za transport sztangi olimpijskiej z ławeczką z Miękowa do Raszkowa zapłacono 160 zł. Przewóz orbitreka z Niemiec do Tarnowskich Gór to wydatek rzędu 200 PLN. Za przewóz wózka sportowego z Nowego Ochędzyna do Koleczkowa kosztował 250 zł.