(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

stół do tenisa (Nr 4424613)

Długość [m]:

150

Szerokość [m]:

150

Wysokość [m]:

170

Waga w kg (łączna):

40.00

Liczba sztuk:

1

Typ usługi:

Tylko transport

Budżet zlecenia [zł]:

150

Dystans: 191.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Mazowieckie, Płock

22 maj 2019

Adres i termin dostawy

Polska, Łódzkie, Radomsko

26 maj 2019


Transport sprzętu sportowego

Sprzęt treningowy to maszyny, które zazwyczaj spotykamy w fitness klubie – orbitreki, atlasy. Za sprzęt do siłowni uważa się również przykładowo: narty, deski snowboardowe, sprzęt wędkarski, deskorolki, sprzęt do gry w kręgle, sprzęt spadochroniarski. W dużo sytuacjach sprzęt sportowy jest ciężki oraz ciężko przewieźć go samodzielnie.

Sprzęt treningowy powinien być odpowiednio popakowany i osłonięty podczas przewozu. Najbezpieczniej jest wziąć oryginalne torby. Kiedy urządzenie może szybko ulegnąć awarii, trzeba użyć do osłony takie materiały jak: kartony, styropian, stare gazety czy taśmy pakowe. W przypadku, gdy sprzęt składa się z wielu części, należy go zdemontować oraz zabezpieczyć wszystkie części z osobna - głównie, gdy mamy do czynienia z delikatnymi, ruchomymi fragmentami. Sprzęt sportowy musi być stabilny w środku pudła – zadbajmy zatem o to, żeby luźne przestrzenie w paczce zapełnić materiałami czy też styropianem. Sprzęt nie mogą przesuwać się w środku kartonu.

Na cenę przewozu sprzętu sportowego ma wpływ trasa między miejscem załadunku, a adresem rozładunku sprzętu, waga i wymiary, a także liczba egzemplarzy potrzebnych do przewiezienia. Przykładowo, za przewóz sztangi olimpijskiej z ławeczką na trasie Mięków - Raszków wydano 160 złotych. Transport orbitreka na odcinku Niemcy – Tarnowskie Góry to cena 200 PLN. Za transport wózka sportowego na trasie Nowy Ochędzyn – Koleczkowo kosztował 250 zł.