(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Specjalnej ostrożności, Szkło / Kruche / Łamliwe Dodano: 2017-11-17 13:32

Stół szklany

(Nr 2161842)
Stół szklany

Długość [m]:

113

Szerokość [m]:

64

Wysokość [m]:

113

Waga w kg (łączna):

10.00

Typ usługi:

Tylko transport

Opakowanie ładunku:

w kartonowym pudełku stół szklany owiniety bombelkową folią

Budżet zlecenia [zł]:

500

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 1771.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

1250 zł

ID firmy: 66092
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

19-11-2017, 09:35

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-11-19 do 2017-11-26

Dostawa:

Następny dzień

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Witam serdecznie :) :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy pojazdami od 1,5t do 24ton. Cena zawiera monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku - OCP oraz OCS(do 500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług :) Jesteśmy licencjonowanym i certyfikowanym przewoźnikiem!! P.S jeśli nie odpisujemy to prosimy o akcepta i kontakt telefoniczny co przyspieszy i ułatwi dogranie ewentualnego transportu z naszymi sympatycznymi spedytorkami :) Pozdrawiam BIURO :)

Cena (zawiera VAT): 1250 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport szkła, elementów kruchych i łamliwych

    Przy przewożeniu elementów łatwo tłukących się, kruchych lub niewytrzymałych przydałoby się z wyprzedzeniem pomyśleć o możliwości zabezpieczenia paczki – w takich okolicznościach nie wystarczy zwykły karton. Wolną przestrzeń paczki należy zapełnić plastycznymi fragmentami ochronnymi. Szkło bezpiecznie będzie zawinąć w folię bąbelkową – szczególnie uwagę powinno się poświęcić przedmiotom delikatnym oraz dodatkowo należy zapełnić niezajęte miejsca w opakowaniu, żeby się one nie przemieszczały. Folię mocujemy taśmą klejącą, najczęściej taśmą budowlaną. Oprócz ochronienia elementu folią, kluczowe jest również otoczenie elementu gazetą lub włożenie go do kartonowego pudła.

    Gdy przewozimy duże tłukące się elementy na przykład lustra, to wypadałoby ochronić je zarówno przed rozbiciem jak i przed porysowaniem. Ze szkła element zawijamy szczelnie folią bąbelkową, zaklejamy taśmą budowlaną, układamy w pudle i drukowanymi literami umieszczamy napis ”Ostrożnie szkło!” lub umieszczamy notkę ostrzegawczą z tym samym komunikatem.

    Niewielkie szklane przedmioty na przykład szklanki, lampki należy osłonić starymi kartkami z magazynów lub ręcznikami. W kolejnym etapie umieszczamy je w kartonie w taki sposób, aby nie mogły się o siebie obijać. Tak samo układamy porcelanę. W przypadku większych szklanych przedmiotów, np. lampy lub monitory, wypada użyć dla dodatkowego ochronienia elastyczne materiały, przykładowo ubrania lub gąbki.

    Koszt transportu elementów specjalnej ostrożności zależy od ciężaru, wymiarów, odcinka do pokonania oraz terminu przewiezienia przesyłki. Kluczowe znaczenie może mieć także fakt, kiedy wymagamy użycia specjalnych tworzyw ochraniających (jeśli zależy nam na tym, żeby to firma przewozowa ochroniła przedmiot). Przykładowo, na giełdzie transportowej przewóz przeszklonych drzwi z Dąbrowy Chełmińskiej do Poznania cena wyniosła zaledwie 140 złotych. Za transport lustra na trasie Warta – Gliwice to wydatek rzędu 250 zł.

Adres i termin nadania

Paignton, TQ3 2BL, Wielka Brytania

1 gru 2017

Adres i termin dostawy

Słupsk, 76-200, Polska

6 gru 2017