(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Stół ze szklanym blatem, krzesła, 4 pudła z bębnami, 1 komoda, kufer, duża walizka (Nr 4469753)

Stół ze szklanym blatem, krzesła, 4 pudła z bębnami, 1 komoda, kufer, duża walizka

Długość [m]:

2.5

Szerokość [m]:

2.5

Wysokość [m]:

1.40

Waga w kg (łączna):

300.00

Liczba sztuk:

10

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 1371.00 km

Adres i termin nadania

Wielka Brytania, Wielki Londyn, Beckenham

Od 20 cze 2019 do 23 cze 2019

Adres i termin dostawy

Polska, Wielkopolskie, Karczewo

Od 24 cze 2019 do 28 cze 2019


Przeprowadzki

            Przeprowadzka jest pozornie trudnym oraz czasochłonnym procesem, jednak kiedy właściwie ją zaplanujemy, powinna przebiec bez większych komplikacji.

            Na początek należy dokonać selekcję posiadanych przedmiotów. Jak czegoś od dawna nie używamy lub jeżeli jest niesprawne, lepiej to podarować komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż transportować z lokalizacji do lokalizacji. Do wkładania różnych rzeczy nadadzą się solidne pudła, które warto kupić lub zapytać o nie w najbliższym supermarkecie, który i tak wyrzuciłby je na śmieci. Uzupełniająco oprócz kartonów, można zastosować worki na śmieci. Miejmy na uwadze, aby równo porozkładać ciężar, np. porozdzielać segregatory na kilka pakunków, aby łatwiej było je dźwigać. Podpisanie każdego kartonu pomoże przy wypakowywaniu mebli i aranżowaniu się w nowym miejscu. Większe meble należy rozkręcić, aby zapobiec uszkodzeniom, co zoptymalizuje pracę firmie transportowej. Gdy posiadamy surowce chroniące, przykładowo jak folię strech, możemy opakować bardziej delikatne meble, a jeśli nie mamy folii, wówczas możemy wykorzystać pledy, prześcieradła i zakleić normalną taśmę samoprzylepną. Tymczasem niepokaźne rzeczy okręćmy w ubrania czy ręczniki nim umiejscowimy w pudle.

            Zlecając przewóz należy powiedzieć firmie przeprowadzkowej o takich detalach, jak piętro załadunku i wyładunku, występowanie windy, bądź trudności w dojeździe pod dom. Dodatkowo należy poinformować, jeżeli pojawiają się wyjątkowe wymagania odnoszące się do konkretnych przedmiotów.

            Najlepsze stawki przeprowadzek można otrzymać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, gdzie tysiące specjalistycznych firm transportowych oferuje swoje usługi w dziedzinie transportu, z dodatkową opcją załadunku lub wyładunku i chronienie waszego mienia.