(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Inne ładunki Dodano: 2018-04-27 20:21

Stolarka okienna na sojakach

(Nr 2639388)
Stolarka okienna na sojakach

Długość [m]:

5

Szerokość [m]:

2

Wysokość [m]:

2

Waga w kg (łączna):

3000.00

Typ usługi:

Tylko transport

Opakowanie ładunku:

Witam, szukamy stalej wspolpracy do transportu stolarki okiennej. Najlepiej samochod 7t. Raz w tygodniu do Bremen

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Dystans: 858.00 km

Transport sprzętu AGD

    Koszt przewozu różnych towarów jest zależny od rozmiaru ładunku, daty transportu oraz odległości między miejscem załadunku i rozładunku.

Kategorie ładunków

    Przewóz towarów dzielimy na podkategorie takie jak: palety, niepełny samochód dostawczy, pełna ciężarówka, pojemniki metalowe oraz ciężarówka – wywrotka.

    Palety - stanowią platformę, na której rozkłada się nieduże rzeczy lub opakowania. Najbardziej znanym typem palety są palety euro. Na nich najczęściej przewozi się meble, szkło, produkty budowlane (takie jak farby, kamień itd.), okna jak również towary chemiczne.

    Niepełny samochód dostawczy - LTL to transport ładunku, który należy transportować pojazdem ciężarowym oraz zajmuje tylko fragment przestrzeni do załadunku. Przy takim typie transportu używa się ciągniki siodłowe, samochody z nadwoziem typu furgon itp.

    Pełny samochód dostawczy - FTL dotyczy przewozu ładunku, który wymaga całej przestrzeni ładunkowej pojazdu ciężarowego.
Do tego typu przewozu korzysta się z różnego rodzaju samochody ciężarowe.

    Kontenery – Transport pewnych towarów może wymagać pojemnika metalowego – zwłaszcza w przypadku transportu ładunków w postaci płynu lub towarów sypkich. W tych pojemnikach metalowych można też transportować towary drobne w opakowaniach – skrzyniach, pudełkach itp. W kontenerach zdarza się również transport palet.

    Wywrotka – pomaga w transporcie ładunków w postaci płynu i kawałkowych – łatwo rozpoznać ją dzięki szczególnej skrzyni ładunkowej, przekręconej w tył lub na bok.

    Pozostałe ładunki – ładunki, które nie klasyfikują się do powyższych kategorii można zaliczyć do ładunków pozostałych. Znajdują się tu na przykład zlecenia dotyczące transportu rusztowania czy transportu gąsienic od koparki.

Adres i termin nadania

Zabrze, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Brema, Niemcy

Termin elastyczny