(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2018-07-22 20:02

Subaru forester (Nr 2998252)

Subaru forester

Marka i model:

Subaru forester

Waga w kg (łączna):

1000.00

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 941.00 km

Transport samochodu

    Zapotrzebowanie transportu pojazdu pojawia się najczęściej, gdy kupujemy nowy samochód czy też ściągamy go od poprzedniego właściciela, np. z Niemiec. Decydujący koszt i przygotowanie przewozu uzależnione są od czynników takich jak: stan wozu, jego waga i wielkość oraz odcinek do pokonania.

Jak najlepiej i najoszczędniej transportować auto?

    Jednym z najbardziej opłacalnych rozwiązań jest wystawienie darmowego zlecenia o transporcie samochodu na Clicktrans.pl, a już w parę minut dostaniemy propozycje od firm transportowych, które specjalizują się w przewozie pojazdów. Przed wyborem przedsiębiorstwa transportowego należy przekonać się, czy posiada stosowną polisę, która obejmuje ubezpieczenie w sytuacji zniszczenia samochodu.

Metody transportu auta

    Do transportu pojazdu pomocne są autotransportery – lawety czyli (pojazd z platformą załadunkową lub otwartą naczepą), lohra (duża laweta) lub zestaw (pojazd i naczepa). Podstawowe znaczenie ma umiejętne przymocowanie auta – koła pojazdu należy przypiąć czteroma linami trzymającymi w taki sposób, aby samochód nie zmieniał umiejscowienia w trakcie przewozu. Należy nie zapominać również, iż faktyczna masa przyczepy nie powinna przerastać właściwej masy pojazdu ciągnącego.

Formalności

    Żeby niezależnie transportować pojazd osobowy wystarczy prawo jazdy kategorii B, w momencie jeśli waga całkowita nie przekracza 3,5 t. W przypadku jeśli DMC przekracza 3,5 t., wówczas konieczne jest prawo jazdy w kategorii B E. Gdy zamawiamy transport w firmie transportowej w obszarze UE, zazwyczaj wymagany będzie CRM (list przewozowy) i dokument zlecenia, który uprawnia firmę transportową do odbioru samochodu.

Adres i termin nadania

Hiszpania, Comunitat Valenciana, Castellon De La Plana

3 sie 2018

Adres i termin dostawy

Hiszpania, Galicia, O Valadouro

17 sie 2018