(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Inne przesyłki, Inne Dodano: 2018-01-25 04:03

Suszone owady

(Nr 2318812)
Suszone owady

Długość [m]:

0.15

Szerokość [m]:

0.10

Wysokość [m]:

0.05

Waga w kg (łączna):

1.00

Ilość sztuk:

1

Typ usługi:

Tylko transport

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 1771.00 km

Transport różnych towarów

Giełda transportowa Clicktrans.pl to internetowy portal aukcyjny tyczący się usług przewozowych. Giełda przewozowa przedstawia bazę obecnych zleceń i gwarantuje firmom przewozowym odpowiedni dostęp do zleceń podzielonych na kategorie. W momencie gdy mamy potrzebę skorzystać z giełdy przewozowej, wystarczy zarejestrować się – opcja ta jest całkowicie za darmo. Następnie powinno się dołączyć swoje zlecenie (w momencie, gdy jesteś zlecającym przewóz) lub znaleźć ofertę na wyznaczonej trasie (gdy jesteś firmą transportową).

Jakie korzyści umożliwia Clicktrans?

Portal Clicktrans.pl przewoźnikom daje wgląd do kilkudziesięciu tysięcy zleceń w kraju jak i za granicą, a zleceniodawcom - sposobność przedstawienia swojego ładunku setką firm transportowym, które w lot oszacują cenę przewozu.

Jakie wolne ładunki znajdziecie na giełdzie transportowej?

Na giełdzie przewozowej znajdują się oferty przewozowe dla wielorakiego typu ładunków. Ludzie zlecający przewóz mogą zlecić przewóz w ramach następujących kategorii, przykładowo: przeprowadzki, motocykle i skutery, ładunki, maszyny i sprzęt, łodzie, pojazdy budowlane, przyczepy, rowery, gokarty, skutery wodne, części i akcesoria, niepełna ciężarówka, pełna ciężarówka, wywrotka, sprzęt RTV, sprzęt sportowy, pianina i fortepiany, antyki, stoły bilardowe, jachty, kajaki, pasażerowie oraz wiele innych. Do najbardziej rozpowszechnionych kategorii zleceń transportowych należą: transport motocykli, przewóz mebli oraz giełda przeprowadzek. Dużą większość wystawionych ogłoszeń stanowią zlecenia transportowe na busa, czyli zlecenia transportowe do 3,5 tony.

Adres i termin nadania

Kraków, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Wisbech, Wielka Brytania

Termin elastyczny