(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Suwnica (Nr 5457010)

Długość [m]:

2.15

Szerokość [m]:

0.8

Wysokość [m]:

1.7

Waga w kg (łączna):

103

Liczba sztuk:

1

Typ usługi:

Tylko transport

Budżet zlecenia [zł]:

250

Dystans: 615.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Zachodniopomorskie, Szczecin

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Polska, Małopolskie, Bukowno

Termin elastyczny


Transport sprzętu sportowego

Sprzęt treningowy to przyrządy, które zwykle znajdują się w fitness klubie – orbitreki, przyrządy do ćwiczeń. Za sprzęt sportowy uważa się również na przykład: deski surfingowe, deski snowboardowe, sprzęt golfowy, łyżworolki, sprzęt do gry w kręgle, sprzęt spadochroniarski. W wielu sytuacjach sprzęt sportowy jest ciężki i z trudem można przetransportować go na własną rękę.

Sprzęt sportowy musi być należycie popakowany i osłonięty w trakcie transportu. Dobrą praktyką jest wziąć oryginalne kartony. Kiedy sprzęt może ulegnąć awarii, bezpiecznie jest wykorzystać do osłony takie materiały jak: kartony, folie bąbelkowe, stare gazety czy taśmy pakowe. W momencie, gdy sprzęt składa się z dużej liczby elementów, trzeba go rozmontować oraz zapakować wszystkie elementy z osobna - w głównej mierze, kiedy mamy do czynienia z kruchymi, ruchomymi częściami. Sprzęt sportowy musi być stabilny wewnątrz pudła – zadbajmy więc o to, aby niezapełnione obszary w skrzyni zapchać materiałami lub styropianem. Przedmioty nie powinny przesuwać się w środku skrzyni.

Na cenę przewozu sprzętu treningowego ma wpływ trasa między miejscem załadunku, a adresem wyładunku urządzenia, waga i wielkość, jak również ilość egzemplarzy koniecznych do przewiezienia. Na przykład, za transport sztangi olimpijskiej z ławeczką z Miękowa do Raszkowa kosztowało 160 złotych. Transport orbitreka na odcinku Niemcy – Tarnowskie Góry to cena 200 PLN. Za przewóz wózka sportowego na trasie Nowy Ochędzyn – Koleczkowo kosztował 250 zł.