(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Motocykle i skutery Dodano: 2018-01-28 14:11

Suzuki GSR600

(Nr 2328016)
Suzuki GSR600

Marka i model:

Suzuki GSR600

Waga w kg (łączna):

185.00

Dystans: 1469.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

440 €

ID firmy: 27513
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

15-02-2018, 16:28

Załadunek możliwy w terminach:

od 2018-02-18 do 2018-02-25

Dostawa:

Po 2 dniach

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 440 €

Wiadomości:

444 €

ID firmy: 19355
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

29-01-2018, 23:08

Załadunek możliwy w terminach:

od 2018-02-14 do 2018-03-07

Dostawa:

Po 2 dniach

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Door2door :)

Cena (zawiera VAT): 444 €

Wiadomości:

700 €

ID firmy: 66092
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

29-01-2018, 15:00

Załadunek możliwy w terminach:

od 2018-01-29 do 2018-02-28

Dostawa:

Po 2 dniach

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Witam serdecznie :) :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy pojazdami od 1,5t do 24ton. Cena zawiera monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku - OCP oraz OCS(do 500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług :) Jesteśmy licencjonowanym i certyfikowanym przewoźnikiem!! Pozdrawiam Marlena T. :)

Cena (zawiera VAT): 700 €

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport motocykli lub skuterów

Motory i skutery to zwykle cenne ładunki, które wydają się stosunkowo nieproste do zabezpieczenia w trakcie transportu. Niełatwe - aczkolwiek tylko złudnie. Dobrze zamocowany jednoślad na pewno przetrwa transport bez ani jednej rysy.

            Trzymanie uzależnione jest od metody, w jakiej będzie jednoślad przewożony. W trakcie przewozu na przyczepie, obowiązkowe są cztery pasy trzymające, a w przypadku profesjonalnej przyczepy do przewozu motorów potrzebne są jedynie dwie, ze względu na fakt, że posiadają one szyny powstrzymujące przemieszczanie się motocykla. Istotne jest, aby taśmy nie kończyły się „otwartym” zaczepem, który może się wypiąć podczas jazdy, a poza tym trzeba uważać, aby nie ocierały się o zaostrzone elementy, które mogą je przeciąć. Przyda się również blokada zawieszenia, którą można zrobić lub nabyć w branżowym sklepie i uniknąć niesprawności amortyzacji. Motory i skutery można też przewozić w osłoniętych pojazdach dostawczych, a ich zabezpieczenie nie różni się znacząco. Należy jedynie pamiętać o miękkich „obijakach” na ścianach wozu i pomiędzy transportowanymi obiektami.

Żeby kierowca nie jechał w wyziewach benzyny, warto przed wyjazdem opróżnić bak jednośladu, który może po drodze rozchlapać się na nierównościach. Występują dodatkowo platformy przyczepiane do busa lub vana, które ułatwiają transportować jednoślad lub skuter i zarazem nie zapełniają większość miejsca w samochodzie.

            Należy zawsze wywiedzieć się o wszelkie drobiazgi i warunki, w jakich nasz motocykl będzie przewożony, a także, czy firma transportowa posiada najazdy do jego załadunku. Użycie do tej czynności np. belki jest ryzykowne i zagraża popsuciem motocykla lub skutera jeszcze przed wyjazdem do miejsca docelowego.

            Wystawiając zlecenie transportu w serwisie Clicktrans.pl można zdobyć sporo ciekawych ofert od rzetelnych firm przewozowych, które przewożą podobnego typu sprzęt codziennie. Ceny za przewóz na szlakach w Europie kosztują do 0,6 złotych za km. Można jednak trafić okazję i zapłacić sporo mniej, wydarza się tak, w przypadku kiedy firma może wziąć motocykl na zasadzie doładunku lub przy powrocie z realizowanej trasy czyli posiadając tzw. pusty przebieg.

Adres i termin nadania

Stuttgart, 70173, Niemcy

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Wexford, Y35 WY93, Irlandia

Termin elastyczny