(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Motocykle i skutery Dodano: 2017-10-28 23:31

suzuki gsx 750

(Nr 2121057)
suzuki gsx 750

Marka i model:

suzuki gsx 750

Waga w kg (łączna):

230.00

Budżet zlecenia [zł]:

350

Dystans: 405.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

340 zł

ID firmy: 12494
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

30-10-2017, 11:10

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-11-06 do 2017-11-30

Dostawa:

Po 3 dniach

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Motocykle , skutery i motorowery przewozimy usługami firmy zajmującej się transportem międzynarodowym przesyłek. Transport odbywa się na specjalistycznych metalowych paletach do przewozu motocykli, na których transportowane są w Polsce nowe motocykle marek : BMW , YAMAHA , SUZUKI. Ubezpieczenie przewożonego transportu na kwotę : 1.000.000 zł Samochody z windą , pomoc w rozładunku i załadunku. Jeśli zlecenie zdąży być zlecone do godziny 14:00 (ustalenie zapłaty, podanie kompletnych danych) to załadunek nastąpi następnego dnia roboczego. Kurierzy pracują w godzinach 8- 17 (od poniedziałku do piątku) i w takich godzinach możliwy jest transport, kierowca kontaktuje się godzinę przed przyjazdem.

Cena (zawiera VAT): 340 zł

Wiadomości:

350 zł

ID firmy: 2847
oferta wycofana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

28-10-2017, 23:38

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-11-08 do 2017-11-22

Dostawa:

Po 2 dniach

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 350 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (2)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Motorcycles transport

    Motocykle i skutery to często cenne ładunki, które wydają się na ogół nieproste do unieruchomienia w trakcie przewozu. Ciężkie - jednak tylko złudnie. Poprawnie umocowany motocykl w 100% przetrwa transport bez żadnej skazy.

     Trzymanie uzależnione jest od sposobu, w jakiej będzie jednoślad transportowany. Podczas przewozu na naczepie, niezbędne będą cztery taśmy mocujące, a w wypadku specjalistycznej przyczepy do transportu motorów wystarczą jedynie dwie, ze względu na fakt, że mają one szyny udaremniające przemieszczanie się motoru. Najważniejsze jest, żeby pasy nie były zakończone „otwartym” zaczepem, który może się odhaczyć podczas jazdy, a także trzeba uważać, by nie ocierały się o zaostrzone elementy, które mogą je rozerwać. Nada się również blokada zawieszenia, którą można zrobić lub nabyć w fachowym markecie i uniknąć awarii amortyzacji. Motocykle i skutery można też transportować w osłoniętych samochodach dostawczych, a ich zabezpieczenie nie różni się znacząco. Warto wyłącznie nie zapominać o elastycznych „obijakach” na ścianach pojazdu i pomiędzy transportowanymi przedmiotami.

    Aby prowadzący samochód nie jechał w oparach benzyny, lepiej przed jazdą osuszyć bak jednośladu, który może w trakcie jazdy porozlewać się na nierównościach. Istnieją ponadto platformy zaczepiane do busa lub vana, które pozwalają przewieźć motocykl lub skuter i zarazem nie blokują większość miejsca w aucie.

     Można zazwyczaj dopytać o wszelkie detale i warunki, w jakich nasz motor będzie przewożony, a także, czy firma transportowa ma najazdy do jego załadunku. Stosowanie do tej czynności przykładowo deski jest niebezpieczne i zagraża popsuciem motocykla lub skutera jeszcze przed wyruszeniem do miejsca docelowego.

     Wystawiając ofertę przewozu w portalu Clicktrans.pl można uzyskać wiele interesujących ofert od profesjonalnych firm przewozowych, które przewożą tego typu maszyny codziennie. Ceny za przewóz na szlakach europejskich kosztują do 0,6 PLN za kilometr. Zdarza się często trafić okazję i zapłacić dużo mniej, wydarza się tak, w przypadku kiedy firma przewozowa może przetransportować motor na zasadzie niepełnej ciężarówki lub przy wracaniu z realizowanej trasy czyli mając tzw. pusty przebieg.

Adres i termin nadania

Poznań, Polska

Od 30 paź 2017 do 12 lis 2017

Adres i termin dostawy

Mrągowo, 11-700, Polska

Od 28 paź 2017 do 26 lis 2017