(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Motocykle i skutery Dodano: 2017-10-28 23:31

suzuki gsx 750

(Nr 2121057)
suzuki gsx 750

Marka i model:

suzuki gsx 750

Waga w kg:

230.00

Budżet zlecenia [zł]:

350

Dystans: 405.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

340 zł

nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

30-10-2017, 11:10

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-11-06 do 2017-11-30

Czas transportu (dni):

3

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Motocykle , skutery i motorowery przewozimy usługami firmy zajmującej się transportem międzynarodowym przesyłek. Transport odbywa się na specjalistycznych metalowych paletach do przewozu motocykli, na których transportowane są w Polsce nowe motocykle marek : BMW , YAMAHA , SUZUKI. Ubezpieczenie przewożonego transportu na kwotę : 1.000.000 zł Samochody z windą , pomoc w rozładunku i załadunku. Jeśli zlecenie zdąży być zlecone do godziny 14:00 (ustalenie zapłaty, podanie kompletnych danych) to załadunek nastąpi następnego dnia roboczego. Kurierzy pracują w godzinach 8- 17 (od poniedziałku do piątku) i w takich godzinach możliwy jest transport, kierowca kontaktuje się godzinę przed przyjazdem.

Cena (zawiera VAT): 340 zł

Wiadomości:

350 zł

oferta wycofana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

28-10-2017, 23:38

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-11-08 do 2017-11-22

Czas transportu (dni):

2

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 350 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (2)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport motocykla lub skutera

    Motocykle i skutery to zwykle drogocenne ładunki, które wyglądają na względnie nieproste do zabezpieczenia w trakcie transportu. Niełatwe - wszakże tylko na pozór. Należycie zamocowany jednoślad na pewno przetrzyma transport bez żadnej rysy.

     Trzymanie uzależnione jest od metody, w jakiej będzie jednoślad przewożony. W przypadku przewozu na przyczepie, konieczne cztery taśmy mocujące, a w wypadku specjalistycznej przyczepy do transportu motorów wystarczą jedynie dwie, gdyż mają one szyny uniemożliwiające przesuwanie się motocykla. Ważne jest, żeby mocowania nie były zakończone „otwartym” zaczepem, który może się odhaczyć podczas drogi, a ponadto trzeba być ostrożnym, by nie ocierały się o szorstkie elementy, które mogą je przeciąć. Nada się też blokada zawieszenia, którą można zrobić lub kupić w profesjonalnym sklepie i uniknąć awarii amortyzacji. Motocykle i skutery można też transportować w osłoniętych autach dostawczych, a ich zabezpieczenie nie różni się znacząco. Należy wyłącznie pamiętać o elastycznych „obijakach” na ścianach wozu oraz między transportowanymi obiektami.

    Żeby kierowca nie prowadził w wyziewach benzyny, warto przed wyruszeniem osuszyć bak motoru, który może po drodze porozlewać się na nierównościach. Istnieją również platformy montowane do busa lub vana, które umożliwiają transportować motocykl lub skuter i zwykle nie zapełniają większość miejsca w samochodzie.

     Można zazwyczaj wypytać o wszelkie detale i warunki, w których nasz motocykl będzie przewożony, a także, czy firma transportowa ma najazdy do jego załadunku. Stosowanie do tego przykładowo deski jest ryzykowne i grozi zniszczeniem motoru czy skutera jeszcze przed wyruszeniem do miejsca końcowego.

     Umieszczając zlecenie transportu w serwisie Clicktrans.pl można otrzymać sporo ciekawych ofert od rzetelnych firm przewozowych, które przewożą tego typu sprzęt regularnie. Ceny za przewóz na trasach europejskich kosztują do 0,6 złotych za kilometr. Można często znaleźć okazję i zapłacić dużo mniej, wydarza się tak, w przypadku kiedy przewoźnik może przewieźć pojazd na zasadzie niepełnej ciężarówki lub przy powrocie z realizowanej trasy czyli mając tzw. pusty przebieg.

Adres i termin nadania

Poznań, Polska

Od 30 paź 2017 do 12 lis 2017

Adres i termin dostawy

11-700 Mrągowo, Polska

Od 28 paź 2017 do 26 lis 2017