(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2017-06-05 11:09

Suzuki Swift

(Nr 1827998)
Suzuki Swift

Marka i model:

Suzuki Swift

Waga w kg:

1000.00

Dystans: 1301.00 km

Informacje dodatkowe:

-

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport samochodu

    Zapotrzebowanie transportu pojazdu uwidacznia się niekiedy, kiedy kupujemy nowy pojazd lub ściągamy go od ostatniego posiadacza, przykładowo z Czech. Ostateczny koszt i przygotowanie przewozu zależą od elementów takich jak: stan samochodu, jego waga i wielkość oraz odcinek do pokonania.

Jak najbezpieczniej i najtaniej transportować auto?

    Jednym z najbardziej rentownych rozwiązań jest wystawienie darmowego zlecenia o transporcie auta na aukcji transportowej Clicktrans.pl, a już po chwili uzyskamy oferty od firm transportowych, które specjalizują się w przewozie pojazdów. W trakcie wyboru przewoźnika warto przekonać się, czy posiada stosowną polisę, która zawiera ubezpieczenie w sytuacji uszkodzenia samochodu.

Sposoby przewożenia wozu

    Do transportu pojazdu pomocne są autotransportery – lawety czyli (ciężarówka z platformą załadunkową lub otwartą naczepą), lohra (większa laweta) lub zestaw (samochód i przyczepa). Najważniejsze znaczenie ma profesjonalne przymocowanie pojazdu – koła auta powinny być przypięte czteroma taśmami mocującymi w taki sposób, aby wóz nie zmieniał miejsca podczas przewozu. Należy nie zapominać także, że faktyczna masa naczepy nie powinna przekraczać rzeczywistej masy auta ciągnącego.

Procedury

    Aby niezależnie przewozić pojazd osobowy należy mieć prawo jazdy kategorii B, w momencie jeśli waga całkowita nie przekracza 3,5 tony. W przypadku jeżeli DMC jest większa niż 3,5 t., wówczas wymagane jest prawo jazdy w kategorii B E. Jeśli zlecamy przewóz w firmie transportowej na terenie UE, najczęściej konieczny będzie CRM (list przewozowy) i świadectwo zamówienia, jaki upoważnia przewoźnika do odbioru wozu.

Adres i termin nadania

Hilzingen, Niemcy

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Ruda, Dębe Wielkie, Polska

Termin elastyczny