(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2018-05-24 16:09

Suzuki Swift SA310 (Nr 2746032)

Suzuki Swift SA310

Marka i model:

Suzuki Swift SA310

Waga w kg (łączna):

700.00

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 177.00 km

Transport samochodu

    Potrzeba przewozu pojazdu uwidacznia się najczęściej, jeśli zakupujemy nowy samochód lub sprowadzamy go od poprzedniego właściciela, np. z Czech. Ostateczny koszt i zorganizowanie przewozu zależą od elementów takich jak: stan pojazdu, jego ciężar i wielkość oraz odcinek do pokonania.

Jak najpewniej i najtaniej przewieść pojazd?

    Jednym z najbardziej rentownych rozwiązań jest wystawienie darmowego zlecenia o transporcie auta na Clicktrans.pl, a już po kilku minutach dostaniemy oferty od przewoźników, którzy ukierunkowują się w przewozie samochodów. Przed wyborem przewoźnika warto przekonać się, czy posiada stosowną polisę, która zawiera ubezpieczenie w sytuacji uszkodzenia wozu.

Sposoby przewożenia wozu

    Do przewiezienia wozu pomocne są autotransportery – lawety czyli (ciężarówka z platformą załadunkową lub otwartą naczepą), lohra (duża laweta) lub zestaw (samochód oraz przyczepa). Najważniejsze znaczenie ma dokładne przymocowanie auta – koła pojazdu należy przypiąć 4 linami trzymającymi tak, żeby wóz nie zmieniał położenia w trakcie transportu. Powinno się nie zapominać również, iż rzeczywista masa przyczepy nie może przewyższać faktycznej masy wozu ciągnącego.

Formalności

    Aby niezależnie transportować wóz osobowy potrzebne jest prawo jazdy kategorii B, w momencie gdy masa całkowita nie jest większa niż 3,5 tony. W przypadku kiedy DMC jest większa niż 3,5 tony, wówczas konieczne jest prawo jazdy w kategorii B E. Jeżeli zlecamy transport w firmie transportowej w obszarze Unii Europejskiej, często wymagany będzie CRM (list przewozowy) oraz dokument zlecenia, jaki upoważnia firmę do odbioru pojazdu.

Adres i termin nadania

Kenilworth Road, Wigston, LE18 4XU, Wielka Brytania

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Jubilee Way, Acton, CO10 0XE, Wielka Brytania

Termin elastyczny