(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2017-10-28 08:43

Suzuky gran vitara

(Nr 2119929)

Marka i model:

Suzuky gran vitara

Waga w kg (łączna):

1800.00

Budżet zlecenia [€]:

300

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 2339.00 km

Transport samochodu

    Potrzeba przewozu samochodu pojawia się najczęściej, jeżeli nabywamy nowy wóz lub ściągamy go od wcześniejszego posiadacza, np. z Wielkiej Brytanii. Rozstrzygający koszt i zorganizowanie transportu zależą od czynników takich jak: stan pojazdu, jego waga i wielkość oraz trasa.

Jak najbezpieczniej i najoszczędniej transportować wóz?

    Jednym z najbardziej korzystnych rozwiązań jest wystawienie bezpłatnego ogłoszenia o transporcie auta na aukcji transportowej Clicktrans.pl, a już za moment otrzymamy propozycje od firm transportowych, które ukierunkowują się w przewozie pojazdów. W trakcie wyboru przedsiębiorstwa transportowego należy przekonać się, czy posiada wymaganą polisę, która zawiera ubezpieczenie w sytuacji zniszczenia auta.

Sposoby transportu pojazdu

    Do transportu samochodu pomocne są autotransportery – lawety czyli (pojazd z platformą załadunkową lub otwartą przyczepą), lohra (duża laweta) lub zestaw (pojazd i naczepa). Fundamentalne znaczenie ma profesjonalne zamocowanie ładunku – koła pojazdu należy przypiąć 4 linami trzymającymi tak, żeby pojazd nie zmieniał miejsca podczas przewozu. Powinno się nie zapominać również, iż właściwa masa przyczepy nie może przekraczać faktycznej masy pojazdu ciągnącego.

Formalności

    Żeby samodzielnie przewozić pojazd osobowy należy posiadać prawo jazdy kategorii B, w momencie jak waga całkowita nie przekracza 3,5 t. W momencie kiedy DMC przekracza 3,5 t., zazwyczaj wymagane jest prawo jazdy w kategorii B E. Jak zlecamy przewóz w firmie w obszarze UE, często wymagany będzie CRM (list przewozowy) oraz dokument zamówienia, jaki uprawnia przedsiębiorstwo do odbioru samochodu.

Adres i termin nadania

Tunbridge Wells, TN1 1BT, Wielka Brytania

Od 4 lis 2017 do 20 lis 2017

Adres i termin dostawy

Sighișoara, 5454000, Rumunia

Termin elastyczny