(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Maszyny i sprzęt, Inne maszyny i sprzęt Dodano: 2018-01-26 09:44

Syntezator roland

(Nr 2322548)
Syntezator roland

Długość [m]:

0.6

Szerokość [m]:

0.25

Wysokość [m]:

0.2

Waga w kg (łączna):

2.50

Typ usługi:

Tylko transport

Dystans: 1441.00 km

Transport maszyn i sprzętu

    Transport urządzeń lub sprzętu potrzebuje praktyki ze strony firmy transportowej, która powinna stosownie ochronić urządzenie, aby ustrzec się różnego rodzaju awarii, otarć jak również wgięć. Do najczęściej zlecanych przesyłek w kategorii transport urządzeń i sprzętu należą frezarki, młoty, witryny chłodnicze, przesiewacze, stelaże, sprzęt medyczny, piece, urządzenia czyszczące, suszarnie oraz wiele innych.

Cena transportu urządzeń i sprzętu

    Cena przewozu urządzeń i sprzętu będzie uzależniona często od gabarytu i ciężaru przedmiotu, a dodatkowo od trasy czyli od miejsca załadunku do obszaru wyładunku. Często transport maszyn jest przewozem ponadgabarytowym i wymaga należytych koncesji jak i specjalistycznej znajomości tematu ze strony firmy transportowej. W Polsce śr. cena  transportu maszyn kosztuje 1,28 zł/km. Orientacyjnie np., przewóz urządzenia wulkanizacyjnego na terenie Polski to koszt 0,84-2,93 zł/km. Transport lady chłodniczej w obrębie Polski związane jest z ceną blisko 1,02 zł/km.

Koszt przewozu urządzeń lub sprzętu za granicą

    Popularnymi kierunkami w międzynarodowym przewozie urządzeń i sprzętu są Niemcy oraz UK. Średni koszt przewozu urządzeń i sprzętu za jeden kilometr przy trasie nasz kraj – Anglia jest wydatkiem około 0,70 złotych. Weźmy na przykład, przewóz spawarki na trasie Polska – Anglia zapłacimy niecałe 0,23 zł/km. Tymczasem na odcinku nasz kraj – Niemcy za przewóz maszyn płacimy prawie 0,95 zł/km. Na tej trasie za transport maszyny typu oklejarka cena wynosi blisko 1,18 zł za kilometr, a przewóz frezarki to cena niecałe 0,54 zł za kilometr.

Adres i termin nadania

Merelbeke, 9820, Belgia

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Kazimierz Dolny, 24-120, Polska

Termin elastyczny