(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Meble Dodano: 2017-08-30 22:31

Szafa

(Nr 1998383)
Szafa

Długość [m]:

2,10

Szerokość [m]:

0,7

Wysokość [m]:

0,6

Waga w kg (łączna):

20.00

Ilość sztuk:

1

Typ usługi:

Tylko transport

Budżet zlecenia [zł]:

30

Dystans: 1.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

71 zł

ID firmy: 544398
oferta wygasła

Szczegóły oferty:

Data oferty:

01-09-2017, 09:47

Załadunek możliwy w terminach:

2017-09-02

Dostawa:

Następny dzień

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Oferta ważna do:

2017-09-01, 23:00

Opis oferty:

Witam, transport możliwy w dniu jutrzejszym.

Cena (zawiera VAT): 71 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport mebli

    Z chwilą gdy planujemy transport kilku większych przedmiotów takich jak szafy, łóżka, czy to z powodu zmiany miejsca zamieszkania lub z powodu zmiany wyposażenia biura, należy zwrócić uwagę na kilka kwestii, dlatego że uchybienia na etapie organizowania transportu mogą kosztować nas całkiem wiele cierpliwości lub pieniędzy. Problemy mogą zacząć się od zadrapań, na które będziemy musieli spoglądać w naszym dopiero co umeblowanym salonie przez następnych parę lat, aż do kolejnej zmiany mebli albo do totalnego zniszczenia oraz konieczności zakupu nieużywanego umeblowania.

    W pierwszym etapie, gdy przewozimy stare meble, należy oczywiście je opróżnić z rzeczy oraz przeczyścić, np. wilgotną ściereczką. Później wypadałoby przeanalizować, czy dany mebel rozkręcić, czy też zostawić w całości. W wypadku wieloletnich mebli rozmontowywanie ich, bywa niebezpieczne, dlatego że części mogą być nieproste do ponownego skręcenia, a mebel jak na przykład sofa może utracić swój początkowy kształt oraz stabilność. Natomiast przy bardzo wielkich meblach, takich jak przykładowo szafa, wypadałoby wziąć pod uwagę szerokość drzwi wewnętrznych oraz drzwi windy, gdyż nimi będzie trzeba je przetransportować. Jak już zapadnie decyzja o transporcie, rzeczy należy później należycie ochronić. Do tego przydadzą się używane koce, prześcieradła, kartony, folie stretch czy ubrania, którymi zawijamy wyposażenie, zwracając specjalnie czujność na ważne punkty, którymi są kanty mebli, z uwagi na to, że mają skłonność do niszczenia i ścierania. Wyjątkowo ważne jest, aby zwracać swoje zainteresowanie na szklane elementy, na przykład szklane drzwiczki. Aby zapanować nad poruszaniem się mebli oraz utrzymanie ich w tym samym miejscu, należy użyć taśmę klejącą, a także folię stretch, która po kilkukrotnym owinięciu mebla idealnie podtrzymuje wszystko w miejscu. Kiedy chcemy zlokalizować dobrą firmę transportową, należy skorzystać z giełdy transportowej Clicktrans.pl, na której po wystawieniu darmowego zlecenia, uzyskamy wiele ciekawych ofert przewozu od zweryfikowanych przewoźników. Kiedy potrzebujemy jak najzwinniej i jak najbłyskawiczniej przygotować usługę transportową, należy w ofercie drobiazgowo przedstawić wszystkie rozmiary gotowych do przewozu mebli, a także podać ich wagę i trasę, którą mają zostać przetransportowane – zazwyczaj od tych kluczowych wiadomości zależy wycena transportu.

Adres i termin nadania

Starowiślna 23, Kraków, 31-038, Polska

31 sie 2017

Adres i termin dostawy

Elizy Orzeszkowej 5, Kraków, 31-065, Polska

31 sie 2017