(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Meble Dodano: 2017-08-31 13:57

Szafa

(Nr 1999640)

Długość [m]:

114

Szerokość [m]:

99

Wysokość [m]:

208

Waga w kg (łączna):

100.00

Ilość sztuk:

1

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 1855.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

599 zł

ID firmy: 526890
oferta wygasła

Szczegóły oferty:

Data oferty:

11-09-2017, 18:09

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-09-12 do 2017-09-13

Dostawa:

Po 4 dniach

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Oferta ważna do:

2017-09-13, 19:08

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 599 zł

Wiadomości:

2400 zł

ID firmy: 488525
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

21-09-2017, 10:54

Załadunek możliwy w terminach:

2017-09-25

Dostawa:

Po 3 dniach

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Oferta ważna do:

2017-09-25, 10:50

Opis oferty:

Witam, Kierowca będzie przejeżdżał w okolicach Fabregues w poniedziałek. Jeśli jesteście Państwo zainteresowani ofertą zapraszam do kontaktu.

Cena (zawiera VAT): 2400 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport mebli

    Kiedy obmyślamy przewóz mebli, czy to z powodu zmiany adresu, czy też przez zmianę umeblowania domu, powinno się zwrócić uwagę na szereg zagadnień, ponieważ błędy na etapie załatwiania transportu mogą kosztować nas bardzo dużo cierpliwości lub zasobów finansowych. Kłopoty mogą rozpocząć się od zadrapań, na które będziemy musieli spoglądać w naszym dopiero co umeblowanym pokoju gościnnym przez późniejszych kilka lat, aż do następnej zmiany mebli lub do całkowitego uszkodzenia oraz konieczności nabycia nowego sprzętu.

    W pierwszym etapie, podczas gdy przewozimy meble używane, wypadałoby naturalnie je opróżnić z zawartości oraz przeczyścić, przykładowo wilgotną szmatką. Następnie należałoby rozważyć, czy przewożony mebel rozmontować, czy też nie. W wypadku wiekowych mebli rozkręcanie ich, może być to ryzykowne, gdyż elementy bywają niełatwe do ponownego skręcenia, a mebel jak np. segment może stracić swój pierwotny wygląd oraz stabilność. Jednak przy bardzo dużych obiektach, takich jak na przykład szafa, wypadałoby zwrócić uwagę na wysokość drzwi wewnętrznych lub drzwi windy, ponieważ nimi będzie trzeba je przenieść. Jak już zapadnie decyzja o transporcie, przedmioty należy w następnej kolejności odpowiednio osłonić. Do tego przydadzą się stare koce, pościele, pudła, folie stretch czy ubrania, którymi owijamy wyposażenie, zwracając wyjątkowo swoje zainteresowanie na ważne punkty, którymi są kanty mebli, ponieważ mają skłonność do obijania się i ścierania. Wyjątkowo istotne jest, aby zwrócić czujność na tłukące się elementy, na przykład szklane drzwiczki. Żeby zapanować nad poruszaniem się mebli oraz utrzymanie ich w tym samym miejscu, należy wykorzystać taśmę klejącą, jak również folię stretch, która po kilkukrotnym zawinięciu przedmiotu idealnie podtrzymuje wszystko w miejscu. Aby odszukać wiarygodną firmę transportową, należy skorzystać z aukcji transportowej Clicktrans.pl, na której po publikacji nieodpłatnego ogłoszenia, uzyskamy wiele interesujących ofert transportu od sprawdzonych przewoźników. Żeby jak najzwinniej i jak najprędzej przygotować usługę przewozową, warto w ogłoszeniu dokładnie opisać wszystkie gabaryty przygotowanych do przewozu pakunków, a również podać ich ciężar i trasę, którą mają przejechać – zazwyczaj od tych istotnych informacji zależy koszt transportu.

Adres i termin nadania

Fabrègues, 34690, Francja

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Wadowice, Polska

Termin elastyczny