(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Meble Dodano: 2017-09-07 13:00

szafa

(Nr 2014748)

Długość [m]:

250

Szerokość [m]:

060

Wysokość [m]:

216

Waga w kg (łączna):

40.00

Ilość sztuk:

1

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 1670.00 km

Informacje dodatkowe:

mam do odebrania szafę od producenta zapakowana

Oferty od Przewoźników (0)

699 zł

ID firmy: 4536
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

07-09-2017, 19:51

Załadunek możliwy w terminach:

2017-09-08

Dostawa:

Po 3 dniach

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 699 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport mebli

    Z chwilą gdy planujemy transport kilku większych przedmiotów takich jak szafy, łóżka, czy to przez zmianę miejsca zamieszkania, czy też przez zmianę wyposażenia domu, warto zwrócić uwagę na parę kwestii, bowiem nieprawidłowości na etapie przygotowania przewozu mogą kosztować nas bardzo dużo cierpliwości i zasobów finansowych. Problemy mogą zacząć się od zadrapań, na które będziemy musieli patrzeć w naszym nowym pokoju gościnnym przez późniejszych parę lat, aż do następnej wymiany mebli lub do zupełnego zniszczenia oraz konieczności kupna nieużywanego wyposażenia.

    Na początek, gdy przewozimy stare meble, powinno się oczywiście je opróżnić z rzeczy oraz oczyścić, np. mokrą ściereczką. Później należałoby zastanowić się, czy transportowany mebel rozmontować, czy też nie. W wypadku wieloletnich mebli rozkręcanie ich, bywa ryzykowne, albowiem elementy mogą być niełatwe do ponownego zmontowania, a mebel przykładowo łóżko może stracić swój nienaruszony wygląd lub stabilność. Jednak przy bardzo wielkich meblach, takich jak np. łoże, powinniśmy wziąć pod uwagę szerokość drzwi wewnętrznych lub drzwi windy, gdyż przez nie będzie trzeba je przenieść. Jak już zapadnie decyzja o transporcie, rzeczy trzeba później odpowiednio osłonić. Do tego przydadzą się używane pledy, pościele, pudła, folie bąbelkowe czy ubrania, którymi owijamy sprzęt, zwracając szczególną swoje zainteresowanie na newralgiczne punkty, którymi są narożniki mebli, gdyż mają umiejętność do uszkadzania i ścierania. Wyjątkowo istotne jest, aby zwracać czujność na tłukące się części, przykładowo szklane pułki. Żeby zapanować nad przesuwaniem się mebli oraz utrzymanie ich w jednym miejscu, można wykorzystać taśmę klejącą, jak również folię stretch, która po kilkukrotnym owinięciu mebla świetnie podtrzymuje całość w miejscu. Żeby odszukać dobrą firmę transportową, warto skorzystać z giełdy transportowej Clicktrans.pl, na której po wystawieniu bezpłatnego zlecenia, dostaniemy wiele interesujących ofert transportu od sprawdzonych przewoźników. Aby jak najefektywniej i jak najszybciej przygotować usługę transportową, warto w ogłoszeniu drobiazgowo przedstawić wszystkie wymiary przygotowanych do przewozu pakunków, a również podać ich wagę i drogę, którą mają przejechać – często od tych istotnych wiadomości zależy cena transportu.

Adres i termin nadania

Opole, Polska

7 wrz 2017

Adres i termin dostawy

Yeovil, Wielka Brytania

14 wrz 2017