(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Meble Dodano: 2017-12-27 14:33

szafa

(Nr 2243742)
szafa

Długość [m]:

1.43

Szerokość [m]:

0.58

Wysokość [m]:

2.7

Waga w kg (łączna):

150.00

Ilość sztuk:

1

Dystans: 211.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

340 zł

ID firmy: 594747
oferta wycofana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

06-01-2018, 11:25

Załadunek możliwy w terminach:

od 2018-01-13 do 2018-01-15

Dostawa:

Następny dzień

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Szanowni Państwo, Jako solidna firma oferujemy 2 pracowników, załadunek i rozładunek, kompleksową obsługę. Telefonicznie informujemy o lokalizacji przesyłek (powiadomienie SMS). Posiadamy doświadczenie w przewozie delikatnych antyków, roślin oraz pojazdów jednośladowych, a szybkie przeprowadzki to wręcz nasza pasja ;) Wystawiamy faktury VAT, możliwość ubezpieczenia przesyłek. Zapraszamy do skorzystania z komfortowych usług! Pozdrawiamy, ekipa ZoD.

Cena (zawiera VAT): 340 zł

Wiadomości: (1)

Łukasz Z. (Przewoźnik)
06-01-2018, 11:25
Witam, załadunek możliwy 13-15 stycznia .Zapewniamy kompleksowa usługę tzn. załadunek, terminowy rozładunek, informacje telekomunikacyjna ap-ropo wysłanego załadunku.bezpośredni dowóz do klienta jeśli są państwo zainteresowani zapraszamy do wybrania naszego zlecenia. dopasowujemy się do terminu klienta.GWARANCJA ODBIORU PRZESYLKI PO ZAAKCEPTOWANIU OFERTY !

350 zł

ID firmy: 66092
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

04-01-2018, 13:24

Załadunek możliwy w terminach:

od 2018-01-05 do 2018-01-31

Dostawa:

Po 3 dniach

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Witam serdecznie :) :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy pojazdami od 1,5t do 24ton. Cena zawiera monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku - OCP oraz OCS(do 500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług :) Jesteśmy licencjonowanym i certyfikowanym przewoźnikiem!! P.S jeśli nie odpisujemy to prosimy o akcepta i kontakt telefoniczny co przyspieszy i ułatwi dogranie ewentualnego transportu z naszymi sympatycznymi spedytorkami :) Pozdrawiam Kasia B.

Cena (zawiera VAT): 350 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (7)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport mebli

    Z chwilą gdy planujemy transport mebli, czy to przez zmianę adresu, czy też z powodu zmiany wyposażenia mieszkania, powinno się zwrócić uwagę na parę kwestii, ponieważ pomyłki w momencie przygotowania przewozu mogą kosztować nas całkiem wiele cierpliwości lub zasobów finansowych. Trudności mogą zacząć się od zarysowań, na które będziemy zmuszeni spoglądać w naszym dopiero co umeblowanym pokoju gościnnym przez dalszych kilka lat, aż do kolejnej zmiany mebli, bądź do totalnego uszkodzenia i konieczności nabycia nieużywanego wyposażenia.

    Na początek, jeśli transportujemy stare meble, trzeba naturalnie je opróżnić z rzeczy oraz oczyścić, przykładowo wilgotną gąbką. Potem warto przeanalizować, czy dany mebel zdemontować, czy też zostawić w całości. W przypadku starszych mebli rozkręcanie ich, może być to niebezpieczne, dlatego że części bywają nieproste do ponownego zmontowania, a mebel jak np. sofa może utracić swój pierwotny wygląd lub stabilność. Jednakże przy bardzo wielkich przedmiotach, takich jak przykładowo łóżko, powinniśmy zwrócić uwagę na szerokość drzwi wewnętrznych oraz drzwi windy, ponieważ nimi będzie trzeba je przetransportować. Jak już zapadnie decyzja o transporcie, meble trzeba w następnej kolejności odpowiednio osłonić. Do takich rzeczy przydatne są używane koce, prześcieradła, kartony, folie stretch czy ubrania, którymi owijamy sprzęt, zwracając wyjątkowo swoje zainteresowanie na ważne punkty, którymi są narożniki mebli, gdyż mają umiejętność do niszczenia i ścierania. Bardzo istotne jest, aby zwracać swoje zainteresowanie na tłukące się części, przykładowo szklane drzwiczki. Żeby zapanować nad poruszaniem się mebli i utrzymanie ich w tym samym miejscu, można wykorzystać taśmę klejącą, a także folię stretch, która po kilkukrotnym zawinięciu przedmiotu idealnie utrzymuje całość w miejscu. Żeby znaleźć dobrą firmę przewozową, warto skorzystać z aukcji przewozowej Clicktrans.pl, dzięki której po publikacji darmowego zlecenia, uzyskamy dużo ciekawych propozycji transportu od sprawdzonych firm transportowych. Żeby jak najefektywniej i jak najszybciej przygotować usługę przewozową, warto w ogłoszeniu dokładnie przedstawić wszystkie gabaryty przygotowanych do przewozu mebli, a również opisać ich ciężar i trasę, którą mają zostać przewiezione – zazwyczaj od tych kluczowych wiadomości zależy cena transportu.

Adres i termin nadania

Zagnańska, Kielce, 25-667, Polska

1 sty 2018

Adres i termin dostawy

Cisie, 07-210, Polska

Termin elastyczny