(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Meble Dodano: 2017-11-20 23:12

szafa drewniana

(Nr 2168481)
szafa drewniana

Długość [m]:

1.20

Szerokość [m]:

0.57

Wysokość [m]:

1.95

Waga w kg (łączna):

50.00

Ilość sztuk:

1

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 381.00 km

Informacje dodatkowe:

termin odbioru możne być dostosowany aby przesyłka została dostarczona do 23-12-2017

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport mebli

    Z chwilą gdy obmyślamy transport kilku większych przedmiotów takich jak szafy, łóżka, czy to z powodu zmiany adresu, czy też z powodu zmiany umeblowania domu, warto zwrócić uwagę na kilka kwestii, bowiem nieprawidłowości w momencie organizowania przewozu mogą kosztować nas całkiem wiele cierpliwości lub zasobów finansowych. Komplikacje mogą zacząć się od zarysowań, na które będziemy musieli patrzeć w naszym nowym pokoju gościnnym przez następnych kilka lat, aż do kolejnej zmiany mebli, bądź do totalnego zniszczenia oraz potrzeby zakupu nieużywanego umeblowania.

    W pierwszym etapie, jeżeli przewozimy podniszczone meble, powinno się naturalnie je opróżnić z rzeczy i wymyć, przykładowo mokrą ściereczką. Później wypadałoby przemyśleć, czy dany mebel zdemontować, czy też zostawić w całości. W wypadku wieloletnich mebli rozkręcanie ich, może być to ryzykowne, albowiem części bywają trudne do ponownego skręcenia, a mebel przykładowo sofa może utracić swój pierwotny kształt lub stabilność. Jednak przy naprawdę olbrzymich meblach, takich jak na przykład szafa, wypadałoby zwrócić uwagę na wysokość drzwi wewnętrznych lub drzwi windy, gdyż nimi będzie trzeba je przenieść. Jak już zapadnie decyzja o transporcie, pakunki trzeba w następnej kolejności odpowiednio osłonić. Do takich rzeczy przydadzą się stare pledy, pościele, kartony, folie stretch czy ubrania, którymi zawijamy sprzęt, zwracając wyjątkowo swoje zainteresowanie na ważne miejsca, którymi są kanty mebli, ponieważ mają tendencję do niszczenia i ścierania. Wyjątkowo istotne jest, żeby zwrócić swoje zainteresowanie na szklane elementy, np. szklane pułki. Żeby zapanować nad przesuwaniem się mebli i utrzymanie ich w tym samym miejscu, można wykorzystać taśmę klejącą, a także folię bąbelkową, która po kilkukrotnym okręceniu rzeczy świetnie podtrzymuje całość w miejscu. Aby zlokalizować solidną firmę transportową, należy skorzystać z giełdy transportowej Clicktrans.pl, dzięki której po wystawieniu darmowego ogłoszenia, otrzymamy dużo ciekawych propozycji transportu od sprawdzonych przewoźników. Aby jak najsprawniej i jak najprędzej przygotować usługę przewozową, warto w ogłoszeniu drobiazgowo przedstawić wszystkie wymiary przyszykowanych do przewozu pakunków, a również opisać ich ciężar i trasę, którą mają zostać przewiezione – zazwyczaj od tych kluczowych informacji zależy koszt transportu.

Adres i termin nadania

Iława, Polska

13 gru 2017

Adres i termin dostawy

Lubartów, 21-100, Polska

19 gru 2017