(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Meble Dodano: 2017-09-10 10:52

szafa i komoda

(Nr 2019329)
szafa i komoda

Długość [m]:

210

Szerokość [m]:

60

Wysokość [m]:

210

Waga w kg (łączna):

20.00

Ilość sztuk:

1

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 43.00 km

Informacje dodatkowe:

Szafa jest rozłożona na elementy.

Oferty od Przewoźników (0)

99 zł

ID firmy: 498459
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

10-09-2017, 12:34

Załadunek możliwy w terminach:

2017-09-11

Dostawa:

Następny dzień

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Transport w poniedzialek, kierowca do pomocy.

Cena (zawiera VAT): 99 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport mebli

    Gdy planujemy przewóz kilku większych przedmiotów takich jak szafy, łóżka, czy to z powodu zmiany adresu, czy też z powodu zmiany umeblowania biura, warto zwrócić uwagę na kilka spraw, bowiem nieprawidłowości na etapie załatwiania transportu mogą kosztować nas całkiem wiele nerwów lub zasobów finansowych. Komplikacje mogą rozpocząć się od zadraśnięcia, na które będziemy musieli patrzeć w naszym nowym salonie przez późniejszych kilka lat, aż do następnej zmiany mebli, bądź do doszczętnego uszkodzenia i potrzeby zakupu nowego sprzętu.

    W pierwszym etapie, podczas gdy transportujemy meble używane, trzeba naturalnie je opróżnić z zawartości oraz przeczyścić, np. mokrą szmatką. Później warto przeanalizować, czy dany mebel rozmontować, czy też zostawić w całości. W przypadku wieloletnich mebli rozmontowywanie ich, bywa niepewne, dlatego że części bywają nieproste do ponownego skręcenia, a mebel jak na przykład łóżko może utracić swój początkowy wygląd lub stabilność. Natomiast przy bardzo dużych meblach, takich jak np. szafa, musimy wziąć pod uwagę wysokość drzwi wewnętrznych lub drzwi windy, ponieważ przez nie będzie trzeba je przenieść. Jak już zapadnie decyzja o transporcie, meble należy w następnej kolejności odpowiednio osłonić. Do tego przydadzą się używane pledy, pościele, kartony, folie stretch czy ubrania, którymi owijamy meble, zwracając niezwykle swoje zainteresowanie na istotne miejsca, którymi są narożniki mebli, gdyż mają skłonność do uszkadzania i ścierania. Bardzo istotne jest, żeby zwracać uwagę na szklane części, na przykład szklane drzwiczki. Kiedy potrzebujemy zapanować nad poruszaniem się mebli i utrzymanie ich w tym samym miejscu, należy zastosować taśmę klejącą, a także folię bąbelkową, która po kilkukrotnym owinięciu mebla rewelacyjnie utrzymuje całość w miejscu. Kiedy chcemy zlokalizować solidną firmę przewozową, warto skorzystać z giełdy przewozowej Clicktrans.pl, dzięki której po wystawieniu nieodpłatnego ogłoszenia, dostaniemy dużo ciekawych propozycji transportu od zweryfikowanych przewoźników. Gdy potrzebujemy jak najefektywniej i jak najbłyskawiczniej przygotować usługę przewozową, należy w ogłoszeniu dokładnie opisać wszystkie wymiary przygotowanych do transportu rzeczy, a również podać ich wagę i trasę, którą mają pokonać – zazwyczaj od tych kluczowych informacji zależy cena transportu.

Adres i termin nadania

Poniatowa, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Lublin, Polska

Termin elastyczny