(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Przeprowadzki Dodano: 2017-11-16 15:24

Szafa Wyniesienie-transport-wniesienie i ustawienie.

(Nr 2159973)

Waga w kg (łączna):

100.00

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Typ:

mieszkanie/apartament

Liczba pomieszczeń:

1

Z którego piętra będą znoszone rzeczy?:

1

Na które piętro będą wnoszone rzeczy?:

1

Dystans: 2.00 km

Informacje dodatkowe:

Usługa powinna być wykonana w poniedziałek 20.11.2017 do w godzinach 10:00-13:00 Do przewiezienia jest szafa o wymiarach (jak na zdjęciu) Szerokość 165 cm Wysokość 210 cm Głębokość 59 cm. Szafa jest w całości.

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Removals

     Przeprowadzka jest pozornie trudnym i pracochłonnym procesem, jednak kiedy należycie ją obmyślimy, powinna przejść bez dużych kłopotów.

     W pierwszym etapie warto zrobić selekcję posiadanych rzeczy. Jak czegoś od wielu lat nie stosujemy lub jeśli jest niesprawne, lepiej to podarować komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż przetransportować z miejsca na miejsce. Do wkładania różnych rzeczy przydadzą się mocne kartony, które warto zakupić lub podpytać o nie w pobliskim markecie, który zazwyczaj wyrzuciłby je na śmieci. Dodatkowo oprócz kartonów, można wykorzystać worki na śmieci. Miejmy na uwadze, żeby równo rozłożyć ciężar, przykładowo rozdzielić talerze na kilka pudeł, aby bezproblemowo było je przetransportować. Opisanie każdego pakunku pomoże przy wypakowywaniu mebli i urządzaniu się w nowym domu. Spore meble należy rozmontować, żeby zapobiec uszkodzeniom, co zoptymalizuje pracę firmie transportowej. Gdy posiadamy materiały osłaniające, przykładowo jak folię bąbelkową, spróbujmy opakować bardziej kruche meble, a jeśli nie posiadamy folii, wówczas warto wykorzystać pledy, prześcieradła i obkleić zwyczajną taśmę klejącą. Natomiast drobne meble okręćmy w ubrania lub ręczniki nim umiejscowimy w kartonie.

     Zlecając przewóz warto poinformować firmę transportową o takich szczegółach, jak kondygnacja załadunku i rozładunku, obecność windy, bądź utrudnienia w dojeździe pod dom. Koniecznie należy poinformować, jeśli występują specjalne zasady odnoszące się do jakiś przedmiotów.

     Najlepsze ceny transportu można otrzymać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, gdzie mnóstwo specjalistycznych przewoźników oferuje swoje usługi w zakresie transportu, z dodatkową opcją załadunku lub rozładunku oraz osłanianie naszego majątku.

Adres i termin nadania

Generała Józefa Longina Sowińskiego, Katowice, 40-510, Polska

20 lis 2017

Adres i termin dostawy

Jana Kochanowskiego, Katowice, 40-035, Polska

20 lis 2017