(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Meble Dodano: 2017-06-28 12:22

SZAFA Z RADOMSKA DO LUBLINA

(Nr 1876988)
SZAFA Z RADOMSKA DO LUBLINA

Długość [m]:

1,7

Szerokość [m]:

0,6

Wysokość [m]:

204

Waga w kg:

120.00

Ilość sztuk:

1

Typ usługi:

Tylko transport

Budżet zlecenia [zł]:

150

Dystans: 282.00 km

Informacje dodatkowe:

WITRYNA 170X204X60 CM Z 3 CZĘŚCI PŁATNOŚĆ GOTÓWKA NA ZAŁADUNKU

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport mebli

    Z chwilą gdy planujemy transport kilku większych przedmiotów takich jak szafy, łóżka, czy to przez zmianę miejsca zamieszkania, czy też przez zmianę umeblowania domu, powinno się zwrócić uwagę na kilka kwestii, ponieważ uchybienia na etapie przygotowania przewozu mogą kosztować nas całkiem wiele cierpliwości i zasobów finansowych. Problemy mogą rozpocząć się od zadrapań, na które będziemy zmuszeni patrzeć w naszym dopiero co umeblowanym pokoju gościnnym przez następnych parę lat, aż do kolejnej wymiany mebli, czy też do totalnego zniszczenia i konieczności nabycia nowego umeblowania.

    W pierwszym etapie, jeśli transportujemy nienowe meble, powinno się naturalnie je opróżnić z rzeczy oraz wymyć, na przykład mokrą gąbką. Następnie wypadałoby zastanowić się, czy przewożony mebel rozmontować, czy też zostawić w całości. W wypadku starszych mebli demontaż ich, bywa ryzykowne, gdyż elementy mogą być trudne do ponownego skręcenia, a mebel jak na przykład stół może stracić swój początkowy kształt oraz stabilność. Natomiast przy naprawdę olbrzymich przedmiotach, takich jak np. szafa, powinniśmy wziąć pod uwagę wielkość drzwi klatki schodowej oraz drzwi windy, gdyż nimi będzie trzeba je przetransportować. Jak już zapadnie decyzja o transporcie, przedmioty trzeba później odpowiednio osłonić. Do takich rzeczy przydadzą się stare pledy, prześcieradła, pudła, folie stretch czy ubrania, którymi owijamy sprzęt, zwracając wyjątkowo uwagę na ważne miejsca, którymi są narożniki mebli, ponieważ mają tendencję do niszczenia i ścierania. Wyjątkowo istotne jest, aby zwracać swoje zainteresowanie na tłukące się części, np. szklane drzwiczki. Aby zapanować nad przesuwaniem się rzeczy oraz utrzymanie ich w jednym miejscu, należy zastosować taśmę klejącą, jak również folię stretch, która po kilkukrotnym okręceniu rzeczy idealnie utrzymuje wszystko w miejscu. Żeby odszukać dobrą firmę transportową, należy skorzystać z aukcji przewozowej Clicktrans.pl, na której po wystawieniu darmowego ogłoszenia, otrzymamy wiele ciekawych ofert transportu od zweryfikowanych firm transportowych. Gdy potrzebujemy jak najsprawniej i jak najprędzej przygotować usługę przewozową, należy w ofercie szczegółowo opisać wszystkie rozmiary przyszykowanych do przewozu przedmiotów, a także opisać ich wagę i drogę, którą mają przejechać – zazwyczaj od tych kluczowych wiadomości zależy koszt transportu.

Adres i termin nadania

Radomsko, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Lublin, Polska

Termin elastyczny